Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="264030"]
Материалы на украинском языке

5 вправ для тонкої талії, які швидко позбавлять від боків і живота

Old date:
Current date: 2022.08.17
New date: 2021.03.26
0
Весь секрет підтягнутою фігури полягає в правильному харчуванні і регулярних тренуваннях. Якщо ви хочете прибрати зайвий жирок на

Весь секрет підтягнутою фігури полягає в правильному харчуванні і регулярних тренуваннях. Якщо ви хочете прибрати зайвий жирок на боках і животі, тоді зберігайте цю статтю і починайте займатися.

Упражнения для похудения

Джерело: freepik

Харчування для схуднення слід підбирати виключно виходячи зі свого стану здоров’я. Дієта не повинна бути виснажливою. Організм повинен отримувати поживні речовини, щоб нормально функціонувати. Краще влаштувати собі дефіцит калорій, зменшивши денне споживання на 300-500 ккал. Для цього потрібно знизити кількість цукру, жирної та смаженої їжі, а також борошняних виробів.
Зрозуміло, що однієї дієти недостатньо, щоб прибрати боки та живіт. Підтягнути фігуру і скинути зайві кіло допоможе спеціальне тренування. Ми зібрали 5 вправ, які в комплексі з правильним харчуванням допоможуть знайти фігуру мрії та поліпшити фізичне здоров’я.

1. Повороти корпусу

Ця вправа вважається однією з кращих для формування талії. Вона зміцнює поперек, м’язи кора та абдомінальні м’язи, а також покращує поставу. Для виконання необхідно сісти на підлогу, зігнути ноги в колінах і трохи підняти їх над підлогою. Потім відвести корпус назад, щоб запрацювали м’язи преса, і виконати кілька поворотів корпусом вліво-вправо. При цьому ноги залишаються нерухомими, можна допомагати собі руками.


Джерело: gifer.com

2. Велосипед

Ефективна вправа, яка допоможе отримати струнку талію. Тільки в даному випадку під час виконання необхідно виконувати ще й повороти корпусом. Вже на десятій секунді ви відчуєте кожен м’яз спини і пресса.

Для виконання сідайте на підлогу, відводьте трохи спину назад, ноги сгинаєте в колінах і піднімаєте над підлогою на пару сантиметрів. Руки тримайте над головою. Правим ліктем тягніться до лівого коліна, а лівим до — правого. Виконуйте вправу 30 секунд.


Джерело: gifer.com

3. Бокові нахили стегон в планці

Не секрет, що планка є однією з кращих технік формування плоского животика. Під час цього заняття активізуються всі групи м’язів, зокрема спини, сідниць, стегон, таза і хребта. А планка з додаванням нахилів стегон в кожну сторону допоможе позбутися від небажаних боків.

Джерело: gifer.com

4. Бокова планка з підйомом коліна

Це ще один вид планки, який зміцнює м’язи тіла і робить фігуру підтягнутою. Вправа складна, але результат дійсно хороший. Для виконання вам необхідно встати в бічну планку на лікті. Вільну ногу підніміть до ліктя, а потім опустіть назад до другої ноги. Повторіть 15-20 разів.


Джерело: gifer.com

5. Бокова планка з утяжувачем

Ця вправа призведе м’язи в тонус, поліпшить стан преса, рук, ніг і хребта. Вам знадобиться встати в бічну планку і в вільну руку взяти гантель або пляшку з водою. Повільно піднімайте руку вгору та опускайте. Повторіть 20-30 разів, а після виконайте те ж саме на іншу сторону.


Источник: gifer.com

Вдалих тренувань!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x