Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275017"]
Досуг

Значення імен – які чоловічі та жіночі імена найпопулярніші і чому

0
Значенню імені деякі батьки надають великого значення, інші приймають цю інформацію до відома, але називають дитину, виходячи не з�

Значенню імені деякі батьки надають великого значення, інші приймають цю інформацію до відома, але називають дитину, виходячи не зі значення імені в грецькій або якійсь іншій мові, а на честь діда, наприклад. Треті батьки стверджують, що значення імені для них неважливе, проте уточнюють, чим Софія може відрізнятися від Ольги, а Іван – від Андрія.

Значення імен – найпопулярніші чоловічі та жіночі імена

Джерело: Freepik

Звісно, у статті не повний список імен. Якщо ви хочете побачити в ньому ще імена, напишіть про них у коментарях і ми обов’язково їх додамо.

Значення імен для дівчаток, які ми розкрили в статті:

Значення імен для хлопчиків, які ми розкрили в статті:


Значення імені – це у певному сенсі егрегор, до якого залучається дитина і який має вплив на її долю. Навряд чи цей вплив буде визначальним – надто багато факторів «підсумовуються та мінусуються», визначаючи життєву лінію людини. Інакше все було б надто просто: усі Софії ставали б геніями, а Дмитрики — землеробами. Втім, вибираючи ім’я, батьки мимоволі вкладають в нього свою мрію про щасливе майбутнє дитини.

Якщо виходити з цієї думки, то за майбутнє нашої країни (принаймні – Києва) можна бути спокійними – найпопулярнішим жіночим ім’ям є Софія – «мудра», чоловічим – Тимофій – «шануючий Бога».

Крім цих імен, до лідерів увійшли:

  • жіночі імена: Стефанія, Соломія, Софія, Марія, Злата, Ганна, Катерина, Єва, Ксенія, Анастасія, Діана, Юлія, Василіса.
  • чоловічі імена: Тимофій, Михайло, Дмитро, Максим, Андрій, Данило, Марк, Гліб, Всеволод, Назар, Арсен, Олексій, Богдан, Остап, Орест, Платон, Станіслав, Віктор, Руслан.

Які значення мають ці імена-лідери?

Які значення мають імена

Джерело: [email protected]

Значення імені Соломія

У імені Соломія давньоєврейське походження. У перекладі воно означає «мирна», «спокійна». Серед мусульман аналогом імені Соломія є ім’я Сальма, у якого різні варіанти запису та вимови (Селма, Сельма, Селмі, Сельміна, Саліма та інші), а також Соломон, Сулейман.

Дівчинка на ім’я Соломія відрізняється дружелюбністю, сміливістю та енергійністю. Ця чарівна особистість легко робить перший крок, навіть якщо йдеться про примирення після сварки. У дитинстві вона радуватиме батьків невгамовною енергією та товариськістю. Також Соломія відмінно знаходить спільну мову з іншими, використовуючи для цього розум та винахідливість.

Соломії стають чудовими педагогами, нянями, психологами, медсестрами, менеджерами та фінансистами, люблять займатися гуманітарною діяльністю та реалізовувати задумані проєкти.

Значення імені Стефанія

Одне з найпопулярніших українських імен, утворене від чоловічого Стефана. У перекладі з давньогрецької означає «вінець», «діадема». Власниця цього імені красива, розумна, цілеспрямована, практична, прагматична і при цьому зарозуміла та впевнена в собі.

Дитина з таким ім’ям росте спокійною і сміливою. Стефанії легко дається навчання, адже вона має чудову пам’ять. Якщо батьки не тиснутимуть на особистість дівчинки, то це дасть їй поштовх для всебічного розвитку та досягнення успіху у дорослому житті.

Значення імені Софія

Софія – ім’я міжнародне. Софіями називали своїх дочок православні люди та католики, русичі та греки. Грецькою мовою Софія, Софія означає мудра. Це ім’я довгий час вважалося аристократичним, його давали дівчатам досить високого походження, переважно – дворянського. І лише до кінця XIX століття ім’я Софія вийшло «у люди» — Софії з’явилися в інших станах. У Радянському Союзі Софіями дівчаток називали дуже рідко, після 2000 року це ім’я згадалося і незабаром посіло перше місце серед жіночих імен. Цікаво, що це ім’я дуже популярне у всьому світі.

Попри те, що первісне значення імені Софія – мудра, Софійкам науки даються не завжди легко та просто. Натомість у спілкуванні з іншими людьми Софії виявляють надзвичайну легкість. Софія має багатий внутрішній світ, що забезпечує їй у дитинстві безліч друзів, а пізніше – не меншу кількість шанувальників. Софія любить життя, прагне побачити і пізнати якнайбільше. Їй цікаві люди, вона із задоволенням слухає інших, її поради завжди розумні та тонкі. Стосовно протилежної статі Софія виявляє підвищену вимогливість, але й сама сім’ї віддається без залишку.

Софії часто стають психологами, журналістами, які відрізняються своєю незалежною позицією.

Джерело: instagram@numi_lambruska

Значення імені Марія

Ім’я Марія зустрічається у російських, єврейських, православних, католицьких, юдейських літописах. Проте «батьками» імені Марія вважаються давні юдеї. У перекладі з давньоєврейської мови це ім’я означає «гірка», «бажана», «безтурботна». Марією звали маму Ісуса Христа, тому це ім’я найпоширеніше у світі.

Дівчатка, що носять ім’я Марія – добрі, лагідні, дуже вразливі. Ранимість тонкої натури потрібно обов’язково враховувати, інакше зросте особистість, яка сильно обтяжена комплексами неповноцінності. У дитинстві у Марії зазвичай багато друзів, які виникають у неї завдяки її чуйному характеру, здатності без роздумів приходити на допомогу.

Марія поступово перетворюється на жінку з особливою місією. Марії з однаковою легкістю стають бізнес-леді та багатодітними мамами. У будь-яку справу вони вносять новизну, іскру пригоди. Дружини з них виходять дуже вірні, але свободу цієї жінки обмежувати не можна, страху перед самотністю Марії позбавлені геть-чисто. І між життям під тиском нерозумного подружжя та гордою свободою виберуть останнє.

Значення імені Марія

Джерело: instagram@galo_family

Значення імені Злата

Ім’я Злата років п’ятдесят тому було поширене переважно у Білорусі, Литві та північно-східній Польщі. В Україні це ім’я було рідкістю. Злата змалку відрізняється серйозністю. Ця дівчинка не вміє брехати, зовсім органічно не приймає лукавства та вдавання. Тому в дитинстві стосунки з пустотливими ровесниками у неї можуть не складатися. Та й дорослим із Златою буває не просто: вона запросто висловлює свою думку, зовсім не зважаючи на статус свого співрозмовника. Ця здатність завжди говорити правду Злати зберігається протягом усього життя, тому дуже рідко дівчата з таким ім’ям пробують себе у PR-професії, рекламі та політиці.

Зі Злати зазвичай виходить дуже економна і ощадлива дружина, яка, тим не менш, пред’являє до чоловіка абсолютно чіткі вимоги щодо заробітної плати. Злата насилу погоджується будь-яку покупку в кредит і ніколи не бере гроші в борг. Нелюбов до брехні Злата зберігає на все життя, тому без вагань ставить крапку на шлюбі, якщо чоловік зраджує їй і намагається прикрити свій гріх брехнею. Чесне визнання і щире каяття – шанс для чоловіка, що оступився. Але ключове слово тут «щире». Злата легко розрізняє фальшиву нотку в удаваному «вибач» і відвертається вже назавжди.

Злата - значення імені

Джерело: instagramdlia__devushek

Значення імені Анна

Коріння імені Анна найочевидніше проглядається в івриті. У перекладі цієї мови це ім’я означає «хоробрість», «сила», «благодать». Анною звали маму Богородиці. Тому ім’я Анна вже понад дві тисячі років несе у собі відблиск аури бабусі Ісуса Христа, цим ім’ям нерідко називають дівчат у християнських країнах. Втім, аналоги цього імені присутні у багатьох народів світу (Енн, Аннета, Ханна, Ганна, Анн, Аннет, Анета, Аніта, Анья, Анінья, Гана).

У дитинстві Анна — справжній шибеник, в юні роки має неймовірну привабливість завдяки вогню, який постійно горить в її очах. У більш зрілі роки Анни — мудрі, таємничі жінки, які нерідко мають тонку інтуїцію.

Анни постійно зайняті справами, причому ці справи далеко не особисті. Анна охоче відгукується на прохання про допомогу і нерідко працюють за інших. Причому роблять це із задоволенням. Здатність до співчуття і якась жертовність нерідко приносить їй самій, а часом – і людям, які її оточують, величезні незручності і навіть проблеми в житті. Втім, з роками Анни навчаються тримати цю свою вроджену межу характеру під контролем.

Через внутрішнє невгасаюче бажання принести користь іншій людині, Анни нерідко стають дружинами невдах, а то й ледарів чи п’яниць. На розлучення в таких випадках Анни вирішуються дуже рідко, хрест вони готові нести до кінця. Щоправда, енергія Анни часом змінює життя близької їй людини і вона, як кажуть, «береться за розум». Це приносить Ганні величезну радість.

Анна — прекрасна мати, готова присвятити своїм дітям себе без решти. Серед усіляких професій Анні найближчі професії медика, психолога, вчителя.

Значення імені Анна

Джерело: instagramm@riyphotography

Значення імені Катерина

Ім’я Катерина означає «чиста», «непорочна». Це ім’я православне, католицьке, грецьке. Катерина зазвичай з дитинства демонструє дуже високий рівень інтелекту, проте ця сильна риса її особистості нерідко вступає у протиріччя з досить норовливим, самолюбним характером. Батькам Катерини не можна ставитися до своєї дитини з позицій диктаторства — Каті не визнають нічиєї переваги, навіть батьківської і не терплять нав’язування їм чужої волі. Тому тільки з почуття протесту можуть відсунути граніт навчання, що легко дається їм, на другий план.

Катерини мають прекрасну уяву, яскраво виражені таланти. У дитинстві навколо Катерини завжди багато друзів, багато з яких – теж непересічні особистості, з числа очевидних і неформальних лідерів.

Чоловіка Катерина вибирає дуже ретельно, повністю покладаючись на свої аналітичні здібності. Емоції в житті Катерини займають невелике місце — вона дуже швидко повертається у врівноважений стан і далі керується у своїх вчинках доказами розуму.

Одружившись, Катерина бере на себе роль стратега, який точно знає, куди йти, яким шляхом і з якою метою. Катерина добре веде домашнє господарство, але сімейні турботи не стають для неї перешкодою для відвідування концертів, кіно та інших розваг.

Професія ніколи не стає для Катерини сенсом її життя, але в ролі журналіста чи рекламника вона може досягти досить помітних успіхів.

Значення імені Катерина

Джерело: instagram @princessa.bella2018

Значення імені Єва

Ім’я Єва бере своє коріння від стародавнього єврейського імені Хава, що в перекладі — «життя», «що дарує життя». Незважаючи на те, що це ім’я — втілення жіночності та краси, Єва має дуже сильний і вольовий характер, вміє контролювати свої вчинки та емоції.

Ця дівчина спокійна, врівноважена, стримана, уважна до оточуючих та наполеглива у досягненні своїх цілей. Єва завжди має свій погляд на будь-яке питання, яке вона завжди відстоює, незалежно від того, як вважають інші.

Єви мають гнучкий розум, хорошу інтуїцію і вміння мислити стратегічно. Тому у батьків майже не буває проблем із такими дітьми, вони рідко потрапляють до негідних компаній і не ведуть себе зухвало навіть у підлітковому віці. Ця риса дозволяє Єві стати чудовим виконавчим працівником, а частіше – начальником у майбутньому.

У коханні така дівчина дуже вибіркова, вона намагається вибрати чоловіка, який повністю підтримуватиме її погляди та цінності. Якщо він зможе підкорити серце Єви, її шлюб стане щасливим та єдиним.

Значення імені Ксенія

У перекладі з грецької мови «xenia» означає «гостинна». Також існує версія, що ім’я походить від іншого грецького слова «xenios», що означає зовсім інше — «чужинка», «гостя». Ця приваблива та товариська дівчина не позбавлена якоїсь загадковості. Вона мила, врівноважена та спокійна, але дуже різко реагує на проблеми та надто часто ображається. Справжнім другом для Ксенії може стати лише той, хто не звик надто суперечити та відстоювати свою точку зору.

Настрій у дівчат із таким ім’ям може змінюватися сотню разів на день. Хоча в усі тяжкі Ксенія і не кидається, але їй би не завадило бути врівноваженішою. На це слід звернути увагу батькам у дитинстві та виховувати у дитині терпіння та лояльність до людей. Крім того, Ксенія не відрізняється пунктуальністю та точністю, вона цінує роботу на результат, але не нехтуючи власним задоволенням.

Проте Ксенія розумна, має сильну інтуїцію і позбавлена хитрості та спритності. Брехати така дівчина не вміє і не любить, цінує в людях чесність і справедливість. Ксенія досить влюблива, але при цьому партнер повинен їй відповідати: за інтелектом, статусом, зовнішністю. Тільки тоді у дівчини може скластися щасливий шлюб.

Значення імені Ксенія

Джерело: instagram @karamelka.dress

Значення імені Анастасія

У перекладі з грецької мови ім’я Анастасія означає «повернення до життя», «відроджена». З дитинства Анастасії дуже яскраві, добрі, довірливі дівчатка, які захоплюють оточуючих. У ранньому віці Анастасії люблять читати казки, мріяти та фантазувати, можуть годинами займати себе самі, вигадуючи нові ігри.

Хоча дівчатка з таким ім’ям досить працелюбні і наполегливі, батькам краще з дитинства прищеплювати ці риси, тому що мрійливість Насті і труднощі в концентрації можуть звести нанівець її можливий успіх. Анастасія — естет, любить красу та практичність. Дівчина не переносить безглузді дрібнички, якими не можна користуватися.

Настенька — дуже душевна натура, відгукується на прохання оточуючих, вміє співчувати і зберігати секрети. Ця дівчина завжди залишається вірною подругою та дружиною своєму чоловікові, хоч і цінує у шлюбі якусь незалежність.

Через свою мрійливу натуру такі дівчата часто обирають нестандартні професії, які не пов’язані зі щоденним точним графіком та рутинною роботою. Крім того, Анастасія — тверда особистість, яку важко зламати проблемами та колотнечами, вона завжди знаходить у собі сили йти далі.

Значення імені Діана

Ім’я Діана з латинської перекладається як «божественна», не дарма римську богиню місяця і полювання звали саме так. Діана — дуже жіночна, активна і сповнена енергії жінка, яка завжди кидає всі сили на досягнення своїх цілей, і не має значення важливі вони або другорядні. Дівчата з цим ім’ям часто затяті перфекціоністки, мислять логічно та розважливо. Вони вміють оцінювати себе об’єктивно та бачити свої слабкі сторони.

Діані властива також ніжність і сильна емоційність, яку дуже важко приховувати. У дитинстві дівчинці з таким ім’ям потрібно обов’язково давати вихід своїм почуттям, інакше її стан може перетворитися на постійний стрес.

Діани — максималістки. Якщо люблять, то усією душею, якщо заперечують — категорично. Батьки повинні навчити доньку справлятися з емоціями та вміти їх стримувати, це допоможе Діані в майбутньому досягати великих успіхів на роботі.

А ось вдома ця мудра та ласкава жінка може перетворитися на справжню дбайливу дружину та маму, якщо не тягтиме все на своїх тендітних плечах.

Значення імені Діана

Джерело: instagram @katya_verba

Значення імені Юлія

Існує кілька версій походження цього імені. Одна з них свідчить, що з грецької мови ім’я означає «хвиляста», «кучерява», інша каже, що ім’я бере своє коріння з латині і трактується як «з роду Юліїв».

З дитинства Юля дуже товариська і світла дівчинка, обдарована сильною інтуїцією та чистотою почуттів. Правда настрій Юлі здатний змінюватися 10 разів на день, а на будь-яку критику на свою адресу реагує дуже вразливо, може замкнутися в собі. Юлія не любить програвати, а у своїх проблемах схильна звинувачувати інших, але не себе.

У глибині душі Юлія потайлива, любить слухати, але не розповідати про себе. У партнері шукає сильну духом людину, на яку можна покластися.

Дуже часто потенціал та сила характеру Юлії ховаються тривалий час, але при нагоді можуть розкритися для оточуючих у всій красі. Дівчина не любить рутину, займатися лише однією справою та присвячувати себе чомусь єдиному — їй стає нудно та самотньо.

У дівчат з таким ім’ям зазвичай багато друзів та приятелів, а також кавалерів, але серце вона подарує лише одному і буде йому вірна.

Значення імені Василиса

У перекладі із давньогрецького ім’я Василиса означає «царська», «володарка».

Доброта і відчайдушне бажання прийти на допомогу всім, хто потребує допомоги та захисту — головні риси Василиси з самого дитинства. Ця дівчина схильна до емпатії, приймає чужі проблеми як свої власні. Але характер Василиси дуже багатогранний, поруч із її добротою стоїть упертість і наполегливість: якщо вона щось вирішила, то доб’ється цього за всяку ціну.

Величезною перевагою цієї дівчини є природний шарм та вміння знаходити спільну мову з різними людьми. Вона любить наставляти людей, підтримувати їх та мотивувати на успіх. Саме тому Василіси часто займаються благодійністю, працюють психологами та помічниками у соціальних службах.

Васі прагнуть ідеалу, їм важко визнавати свої помилки, тому що вони хочуть завжди виглядати на всі 100% і бути такими в очах оточуючих.

Значення імені Василиса

Джерело: instagram @vanilleflowers

Значення імені Марина

У перекладі з латинської мови Марина означає «морська». Ця дівчина мінлива і бурхлива, як морська стихія. У справах вона імпульсивна, у коханні – ніжна та пристрасна, з друзями – активна та авантюрна. У цій дівчині одночасно поєднується і крига і вогонь.

Марини зазвичай мають високу самооцінку, тому що їх з дитинства добре приймають у колективах, оточують увагою та любов’ю. Цей особливий магнетизм такої дівчини дозволяє їй добиватися від людей того, чого вона забажає і вправно ними маніпулювати.

Те, чого Марина просто терпіти не може, — заборони та обмеження її свободи. Тому такі дівчатка з дитинства займаються чимось творчим, непідвладним суворим рамкам, не дуже старанно вчаться, бо їм складно всидіти на місці.

Марину дуже легко образити і поранити, вона схильна до меланхолії та серцевих переживань. Батькам такій дівчинці важливо пам’ятати, що у прийнятті рішень та вчинках дочка рідко спиратиметься на розум, нею керують почуття та емоції. Така жінка не дуже прагне зробити кар’єру і блищати на роботі, їй куди ближче почуватися прекрасною матір’ю і дружиною, потопати в ласці чоловіка і почуватися захищеною.

Значення імені Тимофей

У перекладі з грецької це слово означає «шанує Бога». З раннього дитинства Тимофія демонструє самостійність і бажання бути слухняним. Але це зовсім не рабська слухняність – Тимофій чітко диференціює людей на тих, на чию думку варто прислухатися і тих, чиї вказівки до виконання необов’язкові. Втім, навіть у тому випадку, якщо доросла людина не вселяє Тимофія поваги, він ніколи не влаштовуватиме бурхливі протести, вередуватиме. Безконфліктність, бажання піти назустріч іншій людині, якщо це не суперечить внутрішнім законам Тимофія – основна риса чоловіків, які мають це ім’я.

Тимофій дуже прив’язаний до своєї мами. І цю особливість треба мати на увазі тим, хто хоче пов’язати з ним своє життя. Втім, внутрішня повага до жінки може запросто зробити з Тимофія підкаблучника, якщо в ролі його другої половини виступить жінка владна. А це – досить ймовірний факт, бо Тимофій – майже завжди гарний, розумний та привабливий.

Тимофій дуже велике значення надає освіті. У дитинстві Тимофій мультикам може запросто віддати перевагу Дискавері, в юності запросто вирішується на навчання у двох ВНЗ відразу. Отримані теоретичні знання Тимофій пропускає через свою внутрішню творчу майстерню, а назовні видає ідеї, які легко рухають його кар’єрними сходами.

Тимофій – прекрасний чоловік, який прагне не лише забезпечити свою родину фінансово, а й максимально брати участь у вихованні дітей. Це дається Тимофію досить легко завдяки гарній освіті разом із яскраво вираженим творчим початком.

Значення імені Тимофей

Джерело: instagram@pics_missmaya

Значення імені Михайло

Михайлами називають своїх синів українці, росіяни та євреї, святі з цим ім’ям є у православній, католицькій, іудейській віросповіданнях. Ім’я Михайло в перекладі з давньоіудейської мови означає «рівний, подібний до Бога» або «випитаний у Бога». Імена Майкл, Мішель, Мігель, Міхай є європейськими аналогами імені Михайла.

У дитинстві Михайло дуже чуйний на батьківську ласку, це чарівна і ніжна дитина. У Михайла чудово розвинене почуття прекрасного. Серед усіх доступних йому іграшок Михайло зазвичай вибирає не найфункціональнішу, а найкрасивішу.

Усе своє життя Михайло живе, керуючись відчуттями. Будь-яке своє рішення Михайло зважує на своїх внутрішніх терезах комфортності чи дискомфортності. І часто приймає нелогічне, але в результаті, як показує час, — правильне рішення.

Михайло – чудовий друг, здатний ділитися всім. Михайло може рано одружитися, але його вибір завжди точний, добре вивірений на рівні почуттів. У професії Михайли – лікарі, юристи, вчителі. Причому дуже високого рівня.

Значення імені Михайло

Джерело: instagram@vash_sluh

Значення імені Дмитро

Дмитро – дуже поширене ім’я грецького походження, у перекладі означає «присвячений богині Деметрі». Деметра – давньогрецька богиня землі та родючості, тому Дмитро помічено в особливій любові до землеробства.

Дмитро зазвичай дуже добрий, але ця якість не заважає йому спокійно «тримати удар» від людей, до яких він виявляє особливу довіру. Стосовно будь-яких життєвих ситуацій Дмитро завжди має свою думку, тому і дружба, і подружнє життя з Дмитром – хрест нелегкий. Дмитро – це «пазлик» з досить хитромудрими краями, вписатися в які дано не кожному. Але якщо пощастить, і основні інтереси близьких до Дмитра людей співпадуть із його життєвими принципами, цінностями, установками, найкращого колегу по роботі, чоловіка, друга знайти складно.

Дмитро легко закохується і легко остигає. У період закоханості Дмитро «бачить мету та не бачить перешкод», але, остигаючи, нерідко демонструє глухоту до чужих переживань. У житті Дмитра зазвичай не один шлюб.

Головна цінність у житті Дмитра – першість у всьому. Це бажання виражене настільки яскраво, що у своєму прагненні до успіху Дмитро нерідко втрачає почуття реальності та зазнає поразки. Втім, падіння не ламають Дмитра. Переживши удар, Дмитро дуже скоро знаходить для себе нову вершину і починає своє сходження на неї.

Значення імені Дмитро

Джерело: pixabay.com

Значення імені Максим

Ім’я Максим має латинське походження і в перекладі означає «величний». Незважаючи на таке перспективне визначення, Максим – дуже залежна від умов виховання особистість. Вродженими та дуже сильними рисами характеру Максима є гордість та честолюбство. Ці риси настільки сильні, що нерідко підміняють собою все, що дістається працею. Тому, надаючи дитині можливість відчути смак перемоги, батьки повинні акцентувати її увагу на необхідності праці. Якщо в ранньому віці прищепити Максиму любов до роботи, він досягне багато чого.

За характером Максим досить спокійна дитина, але поставлена перед ним мета будить у ньому величезний запас енергії. Досить агресивний натиск нерідко будить в оточуючих людей почуття опору і, якщо Максим не зуміє вчасно зупинитися, врахувати інтереси людей, що оточують його, його шлях вперед може перерватися. Невдачу Максим зазвичай переживає дуже глибоко — уроджене самолюбство не знає, що таке легка рана. Усі удари для Максима – дуже важке, а часом чи не смертельне поранення.

Саме тому поруч із Максимом завжди має бути людина, яка вміє лікувати душевні рани, повертати людину на шлях, що веде до нової перемоги. І така людина, що потрібно віддати належне небесним покровителям Максима, майже завжди з’являється. Щоправда, якщо бажання виступити у ролі такого лікаря висловлює жінка, вона має бути справді неабиякою особистістю – красивою, впевненою у собі, успішною. Тобто жінкою, здатною підкреслити всі переваги Максима. Якщо така знайдеться, то Максим відповість їй вірністю.

Професійних висот зазвичай досягають Максими-журналісти та фотохудожники.

Значення імені Максим

Джерело: instagram@kateoliver

Значення імені Андрій

Андрій у перекладі з давньогрецької мови означає «мужній», «сміливий». Андрій із раннього дитинства – душа компанії. Чарівність Андрія, його чудові зовнішні дані приваблюють друзів з раннього дитинства. Прекрасні комунікаційні здібності дуже допомагають Андрію у всіх сферах його життя. Батьків, вихователів дитячого садка, вчителів, друзів, а потім і жінок нерідко дивує здатність Андрія бути у центрі компанії та водночас – любов до самотності. Раптова задумливість нерідко тлумачиться іншими як прояв глибокого внутрішнього світу. І це справді так – інтереси Андрія зазвичай багатопланові, він з однаковою легкістю опановує точні науки, багато читає, цікавиться філософією та поезією.

Серед негативних рис характеру Андрія можна виділити егоїзм, у допустимості та правильності якого Андрій анітрохи не сумнівається. Тому супутницею життя Андрія може бути тільки жінка, яка погодиться все своє життя грати для нього роль дзеркала, в якому Андрій відображатиметься у всій своїй величі. І це «дзеркало» має бути дуже гарним, в ідеалі – венеціанським.

Андрій не потерпить поряд із собою жінки, яка не здатна викликати захоплення у оточуючих. На пошук такої жінки у Андрія нерідко йде все життя. Тому Андрій часто одружений не один раз.

Значення імені Андрій

Джерело: Fotolia

Відносини з дітьми у Андрія часто не складаються – заважає егоїзм, небажання жертвувати своїми інтересами на користь дітей. Рутинна праця з виховання своїх синів – не для Андрія. Він із радістю постоїть у тіні слави своєї доньки чи сина, якщо його другій половині ціною героїчних зусиль вдасться виростити успішну особистість. Про те, що він сам до цієї праці практично непричетний, Андрій навіть не згадає. Якщо ж діти виявляться нездатними наголосити на величі Андрія, він з легкістю забуде про них.

У професії Андрій з однаковою легкістю може бути режисером, актором, художником, співаком та бізнесменом. Але справжній успіх нерідко посідає першу половину життя Андрія. Ближче до старості Андрій нерідко стає смішним у своєму прагненні залишатися вічно молодою людиною. Про таких іноді говорять «постарів, але не подорослішав».

Значення імені Данило

З івриту це ім’я перекладатиметься як «Бог усьому суддя» і має біблійне походження. Данило — сильний, врівноважений чоловік, який не схильний приймати рішення поспіхом. У нього чудово розвинена інтуїція, всі справи розкладені по поличках, а негаразди та проблеми він приймає стримано та оптимістично.

Такі хлопчики схильні до точних наук, люблять аналітику, часто володіють визначними інтелектуальними здібностями. Крім того, Данили дуже моральні люди, рідко зраджують, цінують друзів і сім’ю, люблять свій будинок і не схильні до безглуздих авантюр.

Значення імені Данило

Джерело: instagram@adriancmurray

Значення імені Марк

Походження імені Марк досі достеменно невідомо. Є версія, що ім’я звучить співзвучно з латинським словом «marcus», що означає «молоток». Також припускають, що ім’я бере початок від імені бога війни Марса чи французького слова «marquis» (маркіз).

Попри те, що це ім’я звучить дуже красиво та «сильно», виховання такої дитини не можна пускати на самоплив. З дитинства Марк досить самозакоханий і егоїстичний хлопчик, але якщо направити його енергію в потрібне русло, ця риса може бути збалансована ввічливістю та готовністю прийти на допомогу іншим.

Дитина з таким ім’ям часто з ревнощами ставиться до успіхів інших, тому з дитинства її потрібно вчити терпінню та концентрації на власних перемогах, а також вміти гідно програвати. У дорослому житті Марк досить домінантний чоловік, який прагне бути господарем у домі та керівником на роботі.

Значення імені Гліб

Ім’я Гліб бере своє коріння від скандинавського імені Готліб, що означає «улюбленець Бога», «під божественним захистом». Гліб — дуже сильна духом, настирлива і впевнена в собі людина. Чоловік з таким ім’ям намагається усього досягати самостійно, не любить надмірної уваги до своєї персони, а також швидко приймає навіть важкі рішення, що допомагає йому зробити хорошу кар’єру в майбутньому.

Гліб завжди виконує обіцянки та відповідає за свої слова, вірний своїм принципам і готовий їх бурхливо відстоювати. Такого чоловіка поважають на роботі, насамперед за його справедливість та чесність.

Гліби, як правило, стають прекрасними сім’янинами, люблять дітей та піклуються про батьків.

Значення імені Гліб

Джерело: instagram @vanilleflowers

Значення імені Всеволод

Слов’янське ім’я, утворене з двох слів: «Все» (весь) та «волод» (володіти). Так ім’я можна перекласти як той, хто «володіє всім», «панує». Це ім’я звучить красиво та сповнено, як і його носій. З дитинства Всеволод дуже поступливий і дорослий не по роках, його люблять вчителі та однокласники за особливу привабливу харизму.

Людина з таким ім’ям врівноважена, терпляча, посидюча і настирлива. Незважаючи на це, не завжди любить бути лідером, він може задовольнятися роллю на другому плані. Батьки можуть розвивати в дитині лідерські якості, щоб хлопчик досяг у житті великих успіхів.

Комунікабельність і відкритість Севи рятує його у будь-яких життєвих обставин. Такий чоловік цінує земні радості, затишок та комфорт у будинку.

Значення імені Назар

З івриту ім’я «Назар» означає «обіт» чи «присвячення себе Богу». Також з арабської це ім’я можна трактувати як «далекоглядний». Назар — яскрава, сильна, суперечлива і навіть войовнича душа. Незвичайний та загадковий характер Назара з дитинства притягує до нього людей, від чого у хлопчика багато друзів та знайомих.

Як правило, такий чоловік стриманий, закритий, не дуже емоційний, але при цьому комунікабельний і рухливий. Він прагне досягати високих результатів, йти до своїх цілей самостійно і прагне матеріального достатку.

У характері Назара можна побачити сильну і владну людину з великою силою волі. У людях цінує вірність, поступливість, чесність. Якщо хлопчика з таким ім’ям зрадити чи образити — він не замкнеться у собі, але відплатить вам у відповідь тією самою монетою.

Значення імені Назар

Джерело: instagram @studio_photo_city

Значення імені Арсеній

Ім’я має грецьке походження і перекладатиметься як «зрілий», «мужній». Незважаючи на те, що в дитинстві Арсеній часто добрий, спокійний і сором’язливий, він має велику внутрішню енергію, яка обов’язково проявиться. Хлопчик із таким ім’ям комунікабельний, приємний у спілкуванні, до нього тягнуться люди. Справжніх друзів у Арсенія небагато, але для них він готовий зробити що завгодно.

Арсеній — мрійлива і творча людина, тому батькам головне вчасно прищепити дитині почуття дисципліни та відповідальність, інакше в дорослому житті такий чоловік може не закінчувати розпочаті справи до кінця і метатися від захоплення до захоплення.

Якщо в дитині виховати рішучість і твердість, Арсеній буде досягати успіхів і не втратить своєї душевності.

Значення імені Олексій

Ім’я Олексій має давньогрецьке коріння і перекладається як «захисник», «той, який оберігає».

Олексій — сильна, вольова особистість із розвиненою інтуїцією. У сукупності з величезною силою волі, працездатності та активності у житті, ця риса допомагає йому бути на перших позиціях і досягати успіхів у кар’єрі.

Батькам важливо підтримувати Олексія у його починаннях, оскільки цій людині властива самокритика та сумніви у своїх діях. Хлопчики з таким ім’ям не люблять авантюр, різких змін у житті та ризиків. Їм набагато ближчі стабільність та комфорт.

Чоловік з ім’ям Олексій розумний, уважний до дрібниць, допитливий та має гарну пам’ять. Крім того, він користується величезною популярністю у дівчат, оскільки вміє поєднувати чуттєвість та ніжність із прагматизмом та земними бажаннями.

Значення імені Олексій

Джерело: instagram @studio_photo_city

Значення імені Богдан

Слов’янське ім’я, яке перекладатиметься як «даний Богом». Богдан — впевнена у собі вольова людина з розвиненою інтуїцією. Незважаючи на те, що характер у хлопчика спокійний і стриманий, він любить йти на ризик і ставити все на свою перемогу, що часто приводить його до успіху.

Для такого чоловіка дуже важливою є самореалізація, матеріальний достаток і любов до своєї роботи. Втім, лінь може занапастити безліч талантів Богдана в ранньому дитинстві, тому батькам не можна культивувати в хлопчику цю рису.

По життю та в сім’ї Богдан — однозначний лідер. Він стриманий, завжди поводиться гідно і знає собі ціну. Така людина ніколи не стане жертвою обставин, тому що не пливе за течією, а будує своє життя сам.

Значення імені Остап

Остап з грецької можна перекласти як «твердий», «стійкий». Це чоловік-лідер, у якого на все завжди є свій погляд. Жага до лідерства проявляється у хлопчика ще з дитинства, тому він дуже активний та пробує себе у багатьох сферах. Діти з таким ім’ям дуже компанійські, впевнені у собі, з гарним почуттям гумору, але не надто відкриті для оточуючих.

Остап не любить надто пильної уваги до себе від інших людей, довіряє далеко не всім, а свої таланти демонструє лише серед близьких.

Чоловік із таким ім’ям — тонкий психолог, який любить спостерігати за людьми та оцінювати їхню поведінку в різних ситуаціях. Також така яскрава особистість не схильна до зривів, депресій, живе з оптимістичним настроєм та відрізняється високою самооцінкою. Але якщо батьки хочуть, щоб Остап знайшов себе в якійсь справі, їм варто приглушувати прагнення сина брати участь у всьому на світі і ходити на всі секції в школі.

Значення імені Остап

Джерело: instagram @studio_photo_city

Значення імені Орест

Походження імені бере свій початок від грецького слова «орос», що означає «гора», «гірський».

Орест — сильний та мужній чоловік, якого важко зламати життєвими проблемами. З дитинства хлопчик любить природу, тварин, спілкуватися з людьми, йому не властиво вступати у конфлікти.

У той же час людина з цим ім’ям дуже вольова, йтиме до своєї мети, знаходячи найраціональніші шляхи. Орест дуже комунікабельний, цілеспрямований і усидливий, але може бути досить впертим (на це потрібно звернути увагу в дитинстві). Така людина не терпить несправедливості та обману, а особливо зради.

Значення імені Платон

Ім’я Платон у перекладі з грецької означає «широкий», «широкоплечий». З дитинства хлопчик з таким ім’ям дуже розвинений та серйозний не за роками. Він досить впертий, активний і любить перебувати у суспільстві старших людей.

Платон дуже впевнений у собі і незалежний. Змусити його щось зробити майже неможливо, цього можна досягти лише делікатним проханням та любов’ю. Чоловік, названий таким ім’ям, часто стає начальником чи бізнесменом, оскільки непримиренно ставиться, коли їм зневажають і керують.

Платон досить спокійна і замкнута людина, не любить ділитися своїми почуттями та емоціями, зате дуже надійна і вірна у будь-яких відносинах, як у товариських, так і в сімейних.

Значення імені Платон

Джерело: instagram @studio_photo_city

Значення імені Станіслав

Ім’я Станіслав походить від двох слов’янських слів: «стан» («ставати») і «слав» («слава»). Тому перекладається як «який встановив славу». З дитинства Стас дуже добрий та відкритий хлопчик, але може бути досить нестриманим у своїх бажаннях та мріях. Характер Станіслава дуже незвичайний, його хід мислення відрізняється від оточуючих, тому йому важко знайти собі справжніх друзів за духом.

Незважаючи на це, чоловік з таким гарним ім’ям дуже щедрий, активний та ініціативний у будь-яких починаннях. Стас прагне розвиватися, не сидіти на місці і часто підбурює до змін своїх рідних і знайомих.

У дорослому житті Станіслав стає добрим чоловіком і дбайливим батьком. Але оточуючим варто знати, що з нього краще не кепкувати і висловлюватися максимально ясно, оскільки ця людина буває дуже уразливо і нестриманою у своїх емоціях.

Значення імені Віктор

У перекладі з латинської мови ім’я Віктора перекладається як «переможець». У дитинстві такого хлопчика приваблюють пригоди, причому рішення він приймає швидко та однозначно. Згодом він стає менш авантюрним і починає дивитись на речі більш розважливим поглядом.

Віктор — справжній лідер, якому властиві терпіння, спокій, розсудливість та оптимізм. Такий чоловік легко прощає, не зациклюється на дрібницях, любить жертвувати собою заради близьких.

У такого чоловіка дуже розвинене почуття обов’язку, він вимогливий до людей, але його похвала має велику цінність. Вдома Віктор дбайливий чоловік і добрий, але суворий батько.

Значення імені Віктор

Джерело: instagram @studio_photo_city

Значення імені Руслан

У перекладі з тюркської Руслан означає «лев». Незважаючи на те, що дитиною Руслан буває дуже примхливим і часом нестриманим, з роками хлопчик набуває навички контролювати свої емоції і поводиться розкуто, але спокійно.

Руслан — вольова особистість, якій не чужий ризик заради доброї справи. Душа такої людини часто — на оранку, вона готова завжди прийти на допомогу друзям і виручити близьких.

У дорослому житті можуть виявитися і негативні риси Руслана, такі як злопам’ятність, егоїстичність та талант згущувати фарби. Над цим і треба працювати батькам, щоб енергія дитини пішла у потрібне русло, а такі риси не виявлялися по відношенню до оточуючих.

Чоловікові з таким ім’ям властиво досягати своєї мети будь-якими шляхами, навіть хитрістю і обманом, але при цьому він справжній боєць, який ніколи не здається і продовжує діяти навіть після поразки.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты