Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="255977"]
Материалы на украинском языке

3 способи відрізнити кашель при коронавірусі від кашлю при застуді

0
Кашель - один з основних симптомів COVID-19. Однак ця ознака характеризує й інші захворювання, наприклад, застуду чи грип. Багато люде

Кашель — один з основних симптомів COVID-19. Однак ця ознака характеризує й інші захворювання, наприклад, застуду чи грип. Багато людей плутають недуги та не отримують своєчасне лікування. Фахівці розповіли, як правильно розрізняти кашель при ковіді та інших хворобах, щоб вчасно отримати необхідну допомогу.

Какой кашель при коронавирусе

Джерело: freepik

Поки світ з нетерпінням чекає вакцини від COVID-19, залишається лише слідувати загальноприйнятим правилам профілактики вірусного захворювання. Один з головних способів уберегти себе і рідних — уважність до свого здоров’я. В першу чергу стежте за незвичайними симптомами, коли починаєте себе погано почувати. Аналіз власного стану допоможе швидше визначити захворювання і ступінь його розвитку.

Особливу увагу лікарі рекомендують звертати саме на кашель, повідомляє «Etimes». У період осінньо-зимової твіндеміі, коли змішаються ковід, застуда і грип, можна легко сплутати, до якого недугу відноситься ця ознака. Ми зібрали головні відповіді на питання, які допоможуть в діагностиці здоров’я.

Навіщо розрізняти звичайний кашель і кашель при COVID-19

В осінньо-зимовий період ледь не кожен починає кашляти: у когось виникає першіння в горлі через застуди чи грип, а у когось загострюється хронічний кашель через паління або погоду. Уміння відрізняти види кашлю допоможе прийняти своєчасні заходи й посприяє швидшому одужанню.


Кашель при коронавирусе симптомы

Источник: freepik

Як розпізнати кашель при COVID-19

Кашель — один з найбільш поширених симптомів будь-якого респіраторного захворювання, в тому числі нешкідливої застуди. Саме тому для діагностики важливо зрозуміти, як відчувається ковідний кашель.

Судячи з останніх досліджень, у більшості людей з легким перебігом коронавірусу розвинувся типовий кашель COVID-19: сухий, стійкий і хрипкий. Такий вид кашлю — одна з найбільш ранніх ознак коронавірусу у багатьох пацієнтів. Безперервний сухий кашель проходить без виділень — мокротиння або слизу. Ви не відчуваєте, як слиз стікає по горлу.

Ще однією ознакою — є задишка. Вона часто присутня разом з іншими симптомами коронавірусу такими, як підвищена температура і сильна стомлюваність.  При цьому бували випадки, коли тривалий сухий кашель був єдиною ознакою зараження інфекцією.

Какой кашель при коронавирусе

Джерело: freepik

Діагностика кашлю при COVID-19

Ось кілька рекомендацій щодо діагностики кашлю при коронавірусі. Пам’ятайте: в епоху пандемії тривожним дзвіночком є ​​саме затяжний кашель.

  • Постійний сухий кашель, що непов’язаний з яким-небудь іншим захворюванням і викликає хрипоту в голосі, може бути ознакою COVID-19.
  • Кашель триває 3-4 дні. Паралельно розвиваються інші симптоми хвороби — лихоманка, втома або задишка. При прояві цих ознак обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!
  • Якщо у вас є хронічні захворювання, ви належите до групи високого ризику ускладнень або володієте слабким імунітетом і у вас з’явився кашель… Не ставтеся до симптому легковажно і негайно зверніться за допомогою до спеціаліста.

Будьте уважні та бережіть здоров’я!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты