Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="278956"]
Материалы на украинском языке

10 найпопулярніших мультфільмів та мультсеріалів

0
Найбільший медіасервіс України MEGOGO продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи.  MEGOGO — �

Найбільший медіасервіс України MEGOGO продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. 

діти, інтернет, компьютер

Джерело: Freepik

MEGOGO — це сімейний медіасервіс, тож тут зібрані цілі світи мультфільмів та мультсеріалів, для відпочинку та проведення часу всією родиною. Так, серед дитячих уподобань вже другий квартал поспіль утримується тенденція — лідери минулого сезону зберігають свої позиції і сьогодні. 

Анімаційні фільми 

Передплата (SVOD) 

У п’ятірці топів за передплатою — на першому місці незмінно «Зоотрополіс», «Ваяна», «Тачки» та «Корпорація монстрів» також тримають позиції, а от «Крижане серце» з приходом тепла поступилося мультику «Аінбо. Дух Амазонки» своїм другим місцем. Загалом, 8 із 10 анімаційних фільмів — це сюжети студії Disney, яка вже 100 років підкорює серця і малечі, і дорослих.


 1. Зоотрополіс
 2. Крижане серце
 3. Ваяна
 4. Тачки
 5. Корпорація монстрів
 6. Монстри на канікулах 3
 7. Рататуй
 8. Історія іграшок 2
 9. Фердинанд
 10. Рапунцель: Заплутана історія

Джерело: Freepik

Анімаційні серіали 

Передплата (SVOD) 

Серед мультсеріалів, які вподобали маленькі глядачі у перегляді за передплатою, трійка лідерів продовжує закріплювати свої позиції. Формують її легендарний «Губка Боб Квадратні Штани», хвостаті улюбленці із «Щенячого патруля» та зняті за культовим коміксом «Черепашки-ніндзя».

 1. Губка Боб Квадратні Штани
 2. Щенячий патруль
 3. Черепашки-ніндзя
 4. Блиск і монстрмашини
 5. Аватар: Останній Захисник
 6. Гучний дім
 7. Шиммер та Шайн
 8. Гуппі і бульбашки
 9. Расті-механік
 10. Легенда про Корру

Анімаційні серіали 

Безкоштовний перегляд (AVOD)

Хто тримає цей ТОП-10? Пес Патрон, Пес Патрон! Український хітовий мультсеріал «Пес Патрон» стабільно займає третю сходинку рейтингу мультсеріалів, доступних безкоштовно на MEGOGO. Більше за нього дивилися тільки відомих на весь світ «Оггі та кукарачі» та «Cocomelon: Пісні для дітей».

 1. Оггі та кукарачі
 2. Cocomelon: Пісні для дітей
 3. Пес Патрон
 4. Зіг і Шарко
 5. Суперкрила. Джетт та його друзі
 6. Fuzion Max
 7. Моланг
 8. Помідор Доппі
 9. Дикі скрічери
 10. Роботи поїзда


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты