Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="277282"]
Здоровье и уход

Чому новонароджений втрачає у вазі після виписки з пологового будинку?

Old date:
Current date: 2023.04.01
New date: 2023.03.23
0
Відхилення у зворотний бік маси та довжини тіла – звичайна справа для новонародженого. Чому ж вони відбуваються на першому тижні ж

Відхилення у зворотний бік маси та довжини тіла – звичайна справа для новонародженого. Чому ж вони відбуваються на першому тижні життя малюка?

Чому новонароджений втрачає у вазі після виписки з пологового будинку?

Джерело: shutterstock

Давайте розглянемо основні причини, через які новонароджений може втрачати у вазі та зрості після виписки з пологового будинку.

ЧОМУ МАЛЮК ВТРАЧАЄ У ВАЗІ?

Фізіологічний спад ваги — це природний процес. Крихітка їсть дуже мало, а втрачає більше, ніж отримує: волога з його тільця випаровується через шкіру і легені при диханні, кишківник і нирки працюють на повну силу. При цьому малюк харчується молозивом, що містить максимум білків, жирів та вуглеводів у мінімальному обсязі.

Новонародженому достатньо кількох ковтків, щоб задовольнити свої потреби, тому ваговий баланс між приходом і витратою поки що негативний, але з кожним днем ​​дитина висмоктуватиме більше і з середини першого тижня почне відновлювати втрачене, головне, щоб спад ваги не перевищував 8-10 %, а малюк набрав недостатнє до початкової величини приблизно до 7-10-го дня життя.


Ну а до кінця місяця малюк в нормі повинен погладшати на 400-600 г, додаючи по 200-250 г на тиждень.

Чому новонароджений втрачає у вазі після виписки з пологового будинку?

Джерело: [email protected]__loves

ЗМЕНШЕННЯ У ЗРОСТІ

Але чому у новонароджених зменшуються довжина тіла? Зайва пара сантиметрів виникає через природний пологовий набряк на голові малюка. Коли він спаде, з 51 см при народженні можуть залишитися 49 см.

А іноді ці зайві сантиметри зникають тому, що голова малюка, що витягнулася в процесі пологів, набуває більш круглої форми в наслідок того, що кісточки черепа розправляються. Але вже до кінця місяця малюк не тільки доросте до початкової при народженні довжини, а й додасть ще сантиметр!

Поняття «норма» зросту та ваги новонародженого дуже відносні. Якщо малюк здоровий, їсть мамине молочко і міцно спить, він швидко надолужить втрачене.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты