Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="241184"]
Здоровье и уход

5 причин плачу новонародженого: навчіться розуміти малюка

0
Плач новонародженого викликає паніку в батьків: дитина захворіла. Насправді крихітка може плакати з найрізноманітніших причин.

Плач новонародженого викликає паніку в батьків: дитина захворіла. Насправді крихітка може плакати з найрізноманітніших причин.

 Плач новонародженого, плач дитини

Джерело: GettyImages

Плач для немовляти — єдиний можливий для нього спосіб спілкування з рідними, адже іншої мови малюк ще не знає. У перші дні й тижні життя нової людини вам буде дуже складно зрозуміти її потреби та бажання. Але не переживайте, пройде зовсім небагато часу, і ви будете знати, заплакав маленький від нудьги або від голоду. А поки зверніть увагу на наші підказки.

Чому дитина плаче

Плач — єдиний спосіб для крихітки заявити про свій дискомфорт. Це, можна сказати, провідне відчуття у дітей — воно дуже багатогранне, тому плакати малеча в такому ніжному віці може з абсолютно різних причин:

  • бажання прикластися до грудей, вгамувати голод і задовольнити смоктальний рефлекс;
  • відчуття дискомфорту (холод, переляк, тривога);
  • необхідність у сечовипусканні або у випорожненні кишківника;
  • нездужання дитини;
  • підвищена чутливість шкіри (відчуття сухості, стягнутості шкіри, свербіж).
 Плач новонародженого, плач дитини

Джерело: shutterstock

Плач голодної крихітки відрізняється від плачу, що виник через біль чи дискомфорт. І якщо мама уважна до малюка, то вона поступово навчиться розрізняти, чому плаче її дитина.


Мова плачу

«Мамо, в мене повний підгузок!» Закличний плач — немовля кричить 5-6 секунд, потім робить паузу секунд 10, чекаючи результату, потім знову кричить приблизно 10 секунд і знову затихає на 20-30 секунд. Потім період плачу поступово збільшується, поки не переходить у суцільний.

«Мамо, я хочу їсти!» Голодний плач починається з призовного, і якщо мама підійшла і взяла на руки, але не запропонувала груди, то плач стає різкішим, малюк рухає головою в пошуках грудей.

«Мамо, в мене болить животик! Навіщо ти пила газовану воду?!» Плач під час болю різкий, безперервний, у ньому періодично виникають сплески відчайдушного крику, які, мабуть, відповідають посиленню больових відчуттів.

Відгуки матусь про СІМБІОЗІС Бебікол для малят⇒

«Мамо, я хочу спати…» Плач, коли дитині хочеться спати, — рівне пхикання-скарга, що супроводжується позіханням і закриванням вічок.

 Плач новонародженого, плач дитини

Джерело: instagram @mila_club_spb

Що робити

Якщо дитина заплакала, потрібно взяти її на руки і погодувати, якщо вона на грудному вигодовуванні — прикласти до грудей. Груди для немовляти — це не тільки їжа, це й заспокоєння, і захист від страхів. А якщо крихітка заплакала, перебуваючи на руках, треба запропонувати їй груди і трохи покачати, як би створюючи відчуття внутрішньоутробного стану.

І не бійтеся, що, реагуючи на плач новонародженого малюка, ви розпестите свою дитину. Ці побоювання позбавлені всіх підстав, оскільки малюка у віці до одного року розпестити неможливо. У цьому віці можна лише закласти в ньому впевненість у маминій любові та доброзичливості світу.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 2,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты