[artlabel id="54380"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Восемнадцатая неделя

Old date:
Current date: 2018.09.19
New date: 2014.09.26
0
Папа Александр продолжает рассказ о жизни своего мальчика-воробушка. Тиждень вісімнадцятий. Про фото. Гуляли з тобою вдвох (п

Папа Александр продолжает рассказ о жизни своего мальчика-воробушка.

Малыш купается (Фото: Fotolia)

Малыш купается (Фото: Fotolia)

Тиждень вісімнадцятий.

Про фото. Гуляли з тобою вдвох (про це нижче). Ти в той момент ще не хотів спати, і уже не був голодний. Настрій у тебе був шо треба – ти хотів горобчикувати.

Про мамин тиждень. Цей тиждень ти, Горобчик, і я робили мамі Katya подарунки. Спочатку ми на вихідних нагадали їй що таке побути в ванній більше 15 хв. Я забрав тебе на прогулянку, а мама сама з собою провела більше ніж 1,5 години. А кількома днями пізніше ти відпустив маму більше ніж на 2 години і мама повернулася ще гарніша, щаслива і з новою зачіскою. Молодець.

Про купання. Під час одного з купань, де ти з кругом на шиї, Бопелька почав гикати. Це було смішно. До того ти просто дрейфував по поверхні води, а тут почав періодично сіпатися, нагадуючи мені поплавок і легеньку покльовку. Мені хотілося тебе взяти і підсікти, але мама сказала, що рано тебе витягати, хай клює. І ти клював.

Про футбол. Ти пропустив старт своє першої Ліги Європи. Гра динамо проти Ріу Аве. Не знаю, хто були ті пацани в футболках Динамо, але вони віддавали точні паси і точно били по воротах і виграли 3:0. Мало того, через кілька днів ті ж парні легко і красиво виграли у Волині 4:1. Хто вони і що роблять у формі Динамо я не знаю, але буду слідкувати за їх прогресом та успіхами і доповідати тобі.

Про перемоги і поразки. Бопелька, цього тижня сталося те, чого ми боялися. Пральна машинка перемогла PS 4. Сухі штанішки торжествують. Але знай, ми програли битву, але не програли війну. Наш тріумф ще попереду. І ні, я не плачу, то просто вітер в око надув.

Гарний і хороший тиждень Стало трохи холодно і після прогулянок твої пальчики нагадують бурульки, але потім вдома в тебе з’являється гарний рум’янець. Головне – будь здоровим.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Семнадцатая неделя

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Редактор:
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: