Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="277094"]

Спейсер замість небулайзера в умовах блекауту

Old date:
Current date: 2024.05.22
New date: 2023.01.13
0
Поделиться:
Що робити, якщо немає світла, а дитині потрібна швидка допомога, інгаляція, щоб не задихнутися? Існує абсолютно доступний, автон

Що робити, якщо немає світла, а дитині потрібна швидка допомога, інгаляція, щоб не задихнутися?

Спейсер замість небулайзера в умовах блекауту

Джерело: asthmaspacer.ru

Існує абсолютно доступний, автономний від електропостачання, зручний девайс — СПЕЙСЕР, він може замінити небулайзер.

Спейсер створений спеціально для того, щоб максимальна кількість частинок аерозолю досягла дихальних шляхів. Його будова дозволяє уповільнити струмінь аерозолю, завдяки чому в нижні дихальні шляхи дитини потрапляє необхідна кількість аерозолю.

Спейсер можемо використовувати для вдихання сальбутамолу, вентоліну, беродуалу в аерозолі, або для отримання вашої базисної терапії протизапальних ліків, які вам призначили: фліксотид, будесонід в аерозолі (є за кордоном), серитід тощо.


✔️Про спейсер зараз мають дізнатися всі!

Він незамінний для тих, в кого бронхіальна астма, рецедивуючі візинги (свистяче дихання), часті бронхоспазми, коли потрібно швидко відкрити дихальні шляхи.

Що таке спейсер

Джерело: mltt.ru

Як обрати? Бажано, щоб:

  • ❗️спейсер був з клапаном вдоху — це запобігає втраті препарату при видиху;
  • ❗️мав звуковий сигнал видиху для контролю оптимальної швидкості вдиху препарату (при різкому вдосі буде лунати звук: вдох зроблено неправильно, частина ліків залишилась на задній стінці глотки, тоді як вони мають дістатися нижніх дихальних шляхів);
  • ❗️чим якісніший пластик/виробник, тим менша кількість ліків залишиться на стінці пристрою та триваліша його експлуатації;
  • ❗️розмір спейсера підбирається за віком дитини: існують спейсери з маскою та без. Маска потрібна для дітей до 5 років або для дорослих, які в стані стресу не можуть якісно обхопити мундштук та зробити вдих. Для дітей старше 5 років маска — не принципово.

Але існують маски навіть для новонароджених.

Якщо ви не маєте змоги купити спейсер, його можна зробити з пластикової пляшки. Ну а я, навчившись робити спейсер з пляшки у 2006 році, коли працювала Луганській обласній дитячій лікарні, в пульмонологічному відділенні, навіть уявити не могла, що ці знання знадобляться мені у 2022 році, щоб допомагати вам виводити ваших діток з гострого стану ?

Корисно?❤️

Завжди ваша, Dr.Maya


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Читайте другие свежие материалы в блогах украинских мам и пап
Наши проекты