Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="272526"]

Що робити, коли у дитини не стихає кашель?

Old date:
Current date: 2022.05.25
New date: 2022.02.16
0
Поделиться:
Тривалий кашель після ГРВІ. Тиждень, другий... Коли ж це закінчиться? Чому дитина так довго кашляє? Норма це чи ні? Як зрозуміти, коли

Тривалий кашель після ГРВІ. Тиждень, другий… Коли ж це закінчиться? Чому дитина так довго кашляє? Норма це чи ні? Як зрозуміти, коли потрібно звернутися до лікаря?

тривалий кашель у дитини

Джерело: instagram @academy_zdorov_spb

Мами готові давати сиропи, гомеопатичні ліки, робити інгаляції з боржомі або з антисептиками, відвідувати соляні кімнати, одягати часникові намиста)) – аби скоріше кашель пройшов остаточно ( все перераховано вище не можна робити)!!
Розповідаю вам, чому він може тривати довго і на який кашель ми маємо звернути особливу увагу.

Коли вірус при ГРВІ потрапляє на слизові оболонки дихальних шляхів та викликає запалення, для відновлення миготливого епітелію потрібен час. Це відбувається природним шляхом. Для цього повинен бути хороший мікроклімат (18-21С та вологість 40-60%), достатня кількість рідини всередину. Поступово кашель зменшується, але навіть якщо його тривалість 3-4 тижні це допустимо.


 тривалий кашель у дитини

Джерело: GettyImages

❗️Але є й інші стани👇

✔️Гіперреактивність бронхів — це реакція бронхів у вигляді кашлю на вдихання холодного повітря (вихід із теплого приміщення на вулицю взимку або навпаки — потрапляння до кондиціонованого приміщення влітку), перепад температур, кашель після емоційного/фізичного навантаження — дитина починає сильно кашляти, цей напад кашлю їй заважає.


Гіперреактивність бронхів може викликати й запах тютюну (навіть того, що у кальянах)! Якщо хтось у сім’ї курить, їх одяг, волосся, дихання та поцілунки пахнуть тютюном – дитина буде пасивним курцем.

тривалий кашель у дитини

джерело: freepik

Наше завдання – вчасно виявити патологічний процес, призначити протизапальну терапію та запобігти ремоделюванню бронхів через хронічне запалення. І особливо важливо звернути увагу на гіперреактивність бронхів у дітей з обтяженим анамнезом (БА в сім’ї), атопічним дерматитом, алергічним ринітом, оскільки кашель на тлі цього може бути проявом бронхіальної астми. Важлива своєчасна діагностика, контроль, лікування та важливо прибрати тригер. Тоді все буде гаразд!


Причин кашлю дуже багато, і розбиратися з його видами має лікар.


Завжди ваша, Dr.Maya

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Читайте другие свежие материалы в блогах украинских мам и пап
Наши проекты
x