Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="267780"]

ТИ Ж ДІВЧИНКА …

Old date:
Current date: 2022.08.17
New date: 2021.07.27
0
Поделиться:
Не люблю, коли говорять: «Ну ти ж доросла» дівчинці якій 5! Не люблю, коли під словом «доросла/дорослий» ховають чужі очікування і пл

Не люблю, коли говорять: «Ну ти ж доросла» дівчинці якій 5! Не люблю, коли під словом «доросла/дорослий» ховають чужі очікування і планку, до якої потрібно дотягнутися, дострибнути.. Коли відбувається підміна понять і старша дитина автоматично стає дорослою лише тому, що у нього/неї з’явився менший братик або сестричка..

виховання дитини

Джерело: instagram @lina_levina

Цю та інші дурні звички, які передаються з покоління в покоління, а саме: «вчити» дитину маніпулюючи її віком та статтю (а на ділі просто соромити), щоб підігнати під певні стандарти — пора припиняти!
Ситуація «Ти ж дівчинка»: ці слова з дитинства чула майже кожна жінка. Ця фраза стає життєвою програмою, обмежуючи й формуючи внутрішню необхідність слідувати якимось заведеним правилам замість того, щоб жити повним життям, довіряючи собі. «Ти ж дівчинка» з віком успішно змінюється на «жінка повинна», а далі передається іншим поколінням у спадок, тому що стати взірцевою стає важливішим за — бути щасливою.. Так зникає унікальний потенціал, який, закладений від народження в будь-яку людину… незалежно від статі!

Ситуація «Ти ж хлопчик»: хлопчикам іще веселіше. Вже з самого дитинства їх виховують так, наче вони щось винні дівчатам. І, на перший погляд, все виглядає навіть дуже шляхетно: поступатися місцем, допомагати, захищати.. — це все звісно чудово, якби не одне жирне АЛЕ!


виховання дитини

Джерело: [email protected]

Але якими методами…Майданчик. Мама гойдає сина. Прийшла інша жінка з дитиною. Мама хлопчика спробувала дістати малюка, той на відріз відмовився вилазити. Їй не зручно, вона червоніє, але каже: «Добре, ще 5 хв».

Інша жінка включається: — «Хлопчик, вилазь. Поступися місцем дівчинці. Вилазь, ти ж хлопчик і он який дорослий». Хлопчик стиснувся, обличчя перекосилося від тиску зі сторони старшої, чужої жінки, він вчепився за гойдалку іще дужче і готується заплакати.. Мама хлопчика замість того, щоб заступитися за сина почала його діставати насильно..Чому? Тому що ЇЙ НЕ зручно. Тому що ВОНА в стресі і їй простіше натиснути на СВОГО ніж поставить на місце ЧУЖОГО.. Не промовчала я. «Яка різниця, що він хлопчик? Яка різниця, що він старший? Зараз це дитина, якій просто хочеться погойдатися на качелі загального вжитку, майте повагу і станьте в чергу за нами. Жінка чекати не захотіла, тому забрала свою дитину і пішла геть.


виховання дитини

Джерело: Instagram @smoby_kazakhstan

Я це до чого?


  • Впевненим у собі повинен бути й хлопчик, й дівчинка;
  • Самодостатнім повинен бути і хлопчик, і дівчинка;
  • Сильним повинен бути і хлопчик, і дівчинка.

Це не залежить від віку і статті! Але це точно залежить від впевненої, самодостатньої, сильної мами поряд.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Читайте другие свежие материалы в блогах украинских мам и пап
Наши проекты
x