Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275139"]
Школьник

Навчальний рік 2022-2023. Як батьки зможуть обирати формат навчання: подробиці

0
Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в ефірі національного телемарафону розповів, що у новому навчальному році батьки самі зможу�

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в ефірі національного телемарафону розповів, що у новому навчальному році батьки самі зможуть обирати формат навчання своєї дитини у школі: офлайн чи онлайн.

Навчальний рік 2022-2023

Джерело: Shutterstock

За його словами, зараз проводиться активна робота з відновлення офлайн-навчання: створюються паспорти безпеки кожного навчального закладу, плани евакуації, вираховується час переміщення до укриттів, розглядається доцільність позмінного навчання.

Ми маємо забезпечити паспорт безпеки кожного закладу. Маємо забезпечити покажчики, рух до бомбомховища, план евакуації, розрахунковий час заходу до бомбосховища. Кожен з батьків буде проінформований, в яких безпекових умовах може навчатися його дитина. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб освітній процес розпочався в максимально комфортних умовах, – наголосив Шкарлет.

Попри такі заходи, за словами міністра, батьки зможуть самостійно визначати формат навчання дітей: відправляти до школи або займатися дистанційно, адже для кожного з батьків безпека дитини – це основна вимога.


Якщо батьки побоюються очного навчання, вони можуть вибрати будь-яку форму навчання для своєї дитини: дистанційну, індивідуальну чи екстернат. Ми з розумінням ставимося до кожного українця, особливо до батьків та наших маленьких українців, – зазначив Шкарлет.

Також розглядається варіант, у рамках якого частина дисциплін викладатиметься в офлайн-форматі, а частина – онлайн.

«Якщо, наприклад, в бомбосховищі, в укритті не вистачає місця на всіх учасників освітнього процесу, є рекомендація щодо розділення освітнього процесу на декілька змін, дві зімни наприклад. Є рекомендація стосовно змішаного навчання, коли деякі дисципліни будуть вивчатися онлайн, деякі — офлайн, в тому числі застосовуючи змінність процесу», — сказав Шкарлет.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты