Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272764"]
Харчування

М'ясо птиці, яке не рекомендується давати дітям до 3 років.

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2022.09.29
0
Для дітей старшого року м'ясо птиці - то майже ласощі. Та й батькам воно спрощує життя, адже з нього можна приготувати безліч корисних

Для дітей старшого року м'ясо птиці — то майже ласощі. Та й батькам воно спрощує життя, адже з нього можна приготувати безліч корисних та смачних страв – супи, салати, інші страви та навіть пюре. Проте не всі види такого м'яса підходять для раціону малюків.

М'ясо птиці, яке не рекомендується давати дітям до 3 років.

Джерело: Freepik

Корисні види м'яса птиці для дітей

Пташине м'ясо містить багато білків, витаминів А, B, залізо, фосфор, калій та інші речовини, які необхідні дитині, що росте. Але дітям до 3 років можна вживати далеко не всі види м'яса. Дієтичними вважаються куряче м'ясо та курчат-бройлерів, оскільки в них більше білка (близько 18%) та мало жиру (всього 16–18%, коли в індичці більше 22%). Такі продукти багаті амінокислотами і краще засвоюються організмом, бо не мають колагену та сполучної тканини.

Шкідливі види м'яса птиці для дітей

Дітям молодше 3 років краще не давати м'ясо водоплавних птиц через високий вміст жиру. У качці, наприклад, – 24%, а у гуски – 39%. При цьому білка в них не більше 15%. Крім того, жир цих птиц засвоюється важче, що небезпечно для підростаючого організму.

Крила, м'які вдоль хребта, шиї, печінка, шлуночки – всі ці види пташиного м'яса теж не найкращий вибір для харчування дитини. У них мало повноцінних білків, дуже багато жиру та сполучної тканини. Однак їх можна ввести до раціону дитини після 3 років, але краще віддати перевагу курячій печінці та сердечкам.


Шкідливі види м'яса птиці для дітей

Джерело: Freepik

Секрети здорового та корисного раціону дитини

Варто зазначити, що навіть у дієтичному курячому м'ясі є недоліки. Але правильне приготування допоможе зробити страву смачною та корисною. Коли готуєте м'ясо птиці для дитини, обов'язково знімайте шкірку. Це допоможе прибрати лишній жир і позбутися шкідливих речовин, які в ній накопичуються.

Дієтологи радять робити дитячий раціон різноманітним, щоб організм отримував більше корисних речовин. Пташине м'ясо хоч і містить залізо, але все ж таки його там менше, ніж у яловичини та телятині. Тому намагайтеся чергувати продукти в каждоденному меню дитини.

Фахівці також радять готувати малюкам до 1,5 років м'ясні тефтелі, м'ясне пюре чи парові котлети. Дітям старше цього віку і до 3 років вже можна давати тушковане, запечене та варене м'ясо, а котлети робити не зі шматочків м'яса, а з фаршу. Поєднуйте м'ясні страви з гарнірами з крупами та овощами, і ваша дитина буде здорова, сита і задоволена!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти