Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="96792"]
будинок

Господарське мило: невідомі факти

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2016.10.19
0
Напевно, у всіх господарське мило асоціюється із казенною установою – лікарнею, дитячим садком. Виявляється, справа зовсім не в

Напевно, у всіх господарське мило асоціюється із казенною установою – лікарнею, дитячим садком. Виявляється, справа зовсім не в економії, а у виняткових властивостях цього непривабливого та недооціненого мила.

господарське мило, прання, дезінфекція, засоби для чищення, побутова хімія

Суперпотужний антисептик

Ми звикли вважати, що краще за спирт антисептика немає. Тому при будь-якій травмі (садна, поріз) шукаємо щось спиртовмісне для дезінфекції. Але виявляється, господарське мило, що складається тільки з жирних кислот та натрієвої солі, вбиває значно більше бактерій та вірусівніж спирт. Краще мила за бактерицидними властивостями лише хлорка, але вона не підійде алергікам.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-10 природних очисників: чим замінити побутову хімію


Господарське мило як антисептик має одну перевагу, яку особливо оцінять мами: при обробці рани воно не щипає і не палить, змастити розбите коліно дитині буде набагато простіше милом, ніж зеленкою. І опік воно також загоює, до речі.

Завдяки його дезінфікуючим властивостям господарським милом можна покращити стан проблемної шкіри (акне), вилікувати грибок стопи, себорею (лупу), молочницю. Також воно допомагає уникнути роздратування, висипу та сверблячки на місці гоління. При цьому абсолютно гіпоалергенно, що робить мило незамінним для алергіків.

Важливо, однак, пам'ятати, що луг добре пересушує шкіру, тому після використання мила необхідно додатково її зволожувати кремом. І не перестаратися – митися господарським милом щодня у жодному разі не варто.

Чистячі властивості

Це мило випрає там, де не впорається більшість відбілювачів. Замочити на деякий час або намилити перед завантаженням пральної машини – і результат безперечно порадує! Ще один спосіб - намилити і дати висохнути на сонці, а потім випрати.

господарське мило, прання, дезінфекція, засоби для чищення, побутова хімія

Дитячі іграшки набагато ефективніше мити саме милом, а не обдавати окропом, тому що високі температури можуть зіпсувати іграшку, а не дуже якісний пластик під впливом окропу виділяє токсичні речовини. Намилити та змити – немає нічого простішого.

Всі пральні порошки роблять на основі господарського мила та кальцинованої соди, решта компонентів – просто віддушки та барвники. Тобто щоб відпрати щось, не потрібно нічого особливого, можна натерти мило і прати ним у машинці, особливо якщо це одяг та пелюшки новонародженого або в будинку є алергік. З мила можна зробити дешеві та екологічно безпечні замінники практично будь-якої побутової хімії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як організувати побут дитини-алергіка: 4 економ-лайфхака
Ідеальна чистота без хімії


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 4,50 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти