Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="279208"]
Матеріали українською мовою

Вмикай навчання: MEGOGO фокусується на освіті та відкриває новий розділ

0
Медіасервіс MEGOGO запускає новий розділ – MEGOGO Освіта. У ньому зібрані понад 1000+ лекцій провідних онлайн-шкіл та інститутів для дітей

Медіасервіс MEGOGO запускає новий розділ – MEGOGO Освіта. У ньому зібрано понад 1000+ лекцій провідних онлайн-шкіл та інститутів для дітей та дорослих. Наразі користувачам пропонуються чотири основні теми: «IT, бізнес та креатив», «Освіта для дітей», «Англійська мова» та «Саморозвиток». 

Джерело: Freepik

Щоб підтвердити гіпотези щодо актуальності напрямку, MEGOGO провів внутрішнє дослідження користувачів, яке показало, що 71% цікаве онлайн освіта, а 73% батьків готові залучати дітей до онлайн-навчання.

Перевагою розділу є можливість вивчати освітній контент десятків шкіл та інститутів в одному місці з різних девайсів, а також ознайомитись з бажаною школою поступово, до придбання повного курсу. 

Так, серед партнерів на MEGOGO Освіта можна безкоштовно переглянути контент від національної едьютейнмент-платформи Дія.Освіта. Між доступними програмами – освітні серіали з опанування різних професій: «Базовий курс введення в бізнес», «Дата-аналітик. Вступ до Excel», «Дизайнер інтер'єру», «Режисер монтажу» та інші. 


Особливе місце в розділі посідає онлайн-інститут Projector, який матиме окрему передплату. Крім того, частину курсів можна буде переглянути безкоштовно або придбати окремо. Контент інституту буде доступний тільки на MEGOGO Освіта та власній платформі Projector. 

Також на сервісі можна буде ознайомитись із контентом таких платформ як: IAMPM, CASES, Genesis Academy, ALOHA Language School, Green Forest, booyya.com, ProMovu, flexiblebody.online, Pedan Buro, GoITeens та інших. Бібліотека буде надалі поповнюватись.

Лекції в межах розділу MEGOGO Освіта доступні як безкоштовно, так і платно, залежно від контенту. Окремі з них можна буде придбати поштучно.

MEGOGO відкритий до співпраці і запрошує всіх освітян долучатися до розвитку MEGOGO Освіта.

Також на MEGOGO Освіта до початку нового навчального року увійшли уроки на тему підтримки ментального здоров'я «ТІ ЯК? Повертаємось до школи!» для учнів 1-6 та 7-11 класів. Вони вже доступні до перегляду на MEGOGO:


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти