Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="263369"]
0-1

6 емоційних переосмислень успішної лактації

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2022.09.30
0
Які умови потрібні жінці для успішного грудного вигодовування? Дитина в змозі сама регулювати секрецію молока у матері.

Які умови потрібні жінці для успішного грудного вигодовування?

Емоційні передумови успішної лактації

Джерело: Fotolia

Дитина в змозі сама регулювати секрецію молока у матері, тому молока виробляється саме стільки, скільки їй потрібно зараз. У періоди, коли дитина прикладається до грудей рідше, вироблення молока зменшується. Крім цього, є емоційні передумови успішної лактації.

Довіра

Коли немає довіри, на сцену виходить надлишковий контроль та постійна тривога. Тривожна жінка виробляє гормони стресу, що пригнічують гормони лактації. Вона не може віддатися турботі за малюком і просто отримувати задоволення.

Гнучкість

Ця властивість також дає людині змогу не напружуватися через велику кількість непотрібних приводів. Не створюйте собі стресів на рівному місці. Зустрічайте день із незмінною усмішкою: «Є як є, від і гаразд».


Емоційні передумови успішної лактації

Джерело: Fotolia

Цілеспрямованість

Щоб організувати успішне ГВ, іноді потрібні завзятість і готовність йти до кінця. Вирішіть відразу, чи хочете ви кормувати грудьми? Якщо так, то будьте готові, що це рішення, можливо, доведеться захищати роботою та наполегливістю.

Турбота про себе

Щоб організм мав ресурси для повноцінної лактації, йому потрібний відпочинок і своєчасне задоволення потреб. Сон і харчування мають бути у вашій житті пріоритетами перед прибиранням та миттям посуду!

грудне вигодовування, годування груддю, зціджування, розціджування, годуємо грудьми, лактостаз, мастит, Ксенія Соловей, Молочні річки, консультант з грудного вигодовування

Джерело: Shutterstock

Готовність віддавати

Лактація — процес віддавання собі на користь малюкові. Аби все було добре, ви маєте бути задоволеною. Адже тоді все легко виходити. А від голоду віддавати не схильний. Якщо ваша внутрішня дитина незадоволена, розраховувати на щедрість не доведеться. Тож подбайте про неї неодмінно!

Відкрите серце

Це означає, що ви не збираєте образи, злість, роздратування, незадоволення і тому подібних тяжких почуттів. Якщо ви почули, що образилися чи розсердилися, не залишайтесь у цьому. Звільняйтеся від важких почуттів вчасно — вони відруюють вас, лишають радості, спричиняють хвороби. Вчиться проживати, виражати, відпускати почуття. Зберігайте своє серце відкритим.

Джерело: журнал "Моя дитина".


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Мітки:
ГВ
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти