Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="278825"]
Розвиток

Розвиток дитини від 5 до 7 років: добірка корисних іграшок

0
Від 5 до 7 років — це чудовий вік, коли дитині вже можна довірити багато цікавих іграшок. І навіть дорослі можуть захопитися ними під

Від 5 до 7 років — це чудовий вік, коли дитині вже можна довірити багато цікавих іграшок. І навіть дорослі можуть захопитися ними під час спільного проведення години. Оскільки цей період відзначається тим, що настає час для навчання, то й іграшки краще обирати з розвивальним напрямком. Таким чином дитина буде вчитися рахувати, читати, розвиватиме когнітивні навички, проте без перевантаження, оскільки все це відбуватиметься в ігровому форматі.

У статті ми ознайомимо вас із добіркою для дітей, яка стимулюватиме просторове мислення і дрібну моторику, надихатиме їхню воображу та стане інструментом для легкого спілкування.


Конструктори

Світ конструкторів такий великий та різноманітний, що можна підібрати таку корисну розвагу для дитини з будь-якими вподобаннями та різного віку. Розробники LEGO доклали максимум зусиль, щоб складання деталей фігурок, будівель, цілих сюжетів стало не тільки захопливим, а й корисним. Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логіку, фантазію, а також просторове мислення, оскільки така іграшка дає змогу перетворити зображення з поверхні коробки на тривимірний об'єкт, який можна створити власноруч. Конструктори LEGO мають в асортименті серії для дітей молодшого шкільного віку: Friends, City, Creator, Minecraft, Harry Potter, Disney Princess, Ninjago. Їх цікаво збирати батьківщиною, а потім фантазувати під час гри. Так ваша дитина вчитиметься не лише будувати руками, а й створювати вигадані світи та оживлювати персонажів.

Настільні ігри

Цей різновид ігор цікавий навіть у дорослому віку, адже тренує увагу, когнітивні навички, уміння комунікувати, адекватно сприймати враження і радіти перемозі. Настільна гра, як правило, навчає діяти відповідно до заданих правил, розміщувати предмети у просторі, планувати свої ходи. Карткова гра Mattel UNO здобула популярність у всьому світі, адже це чудовий шанс для батьківщини провести разом годину весело і корисно. Ця гра відрізняється від багатьох інших із цієї категорії динамічністю, тому вам точно не буде нудно. Крім того, вона вчитиме дитину бути уважною, вибудовувати стратегію та дотримуватися її, щоб отримати успішний результат.

Безсумнівна класика, яку теж варто запропонувати своїй дитині, — це шахи. Вони покращують логічне та просторове мислення, пам'ять і вміння прораховувати свої подальші дії, удосконалюють аналітичні здібності та уміння концентруватися.

Іграшки для координації рухів та фізичного розвитку

Напевно, ваш малюк і до 5 років ознайомився з велосипедом, самокатом, їзда на яких тренує рівновагу, просторове мислення, координацію рухів та розвиток м'язів. Пропонуємо спробувати щось новеньке, зокрема катання на скейтборді чи роликових коньках. Важливо пояснити правила безпеки та привчити дитину надягати захисне спорядження й шолом, щоб убезпечитися від травмування. Познайомте також свою дитину з різними видами спорту, пов'язаними з використанням м'яча (від футболу до баскетболу та волейболу). Саме час грати за правилами, адже дитина у молодшому шкільному віці здатна запам'ятовувати їх.

Гаджеті

У віку від 5 років ігри із цифрових екранів можуть скласти жорстку конкуренцію вільній грі та позбавити дитину інтересу щодо інших розваг. Це не означає, що треба зовсім відгородити сина чи доньку від проведення години перед телевізором, з приставкою, планшетом чи телефоном. Проте педіатри рекомендують встановлювати послідовні годинні обмеження на те, скільки годин проводять діти перед екранами гаджетів. Можна вибирати якісні додатки для ігор у планшеті чи телефоні, які розвивають розумові здібності дитини, уміння розв'язувати логічні завдання чи навіть допомагають вчити іноземну мову.

Для дітей, які активно розвиваються, іграшки — це більше ніж просто розвага. Ті, чим вони грають, відображає їхню особистість і захоплення. Тому найкращі іграшки для п'яти-, шести- та семирічних дітей слід вибирати тщательно, зважаючи на характер та побажання. Діти цього віку здатні виконувати складніші інструкції, вони дуже активні та відкриті до пізнання нового.

Зробіть навчання веселим та захоплюючим за допомогою корисних іграшок.


Р

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти