Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="56999"]
1-3, Здоровье

Папин блог. Двадцать третья неделя

0
Папа Александр продолжает рассказ о мальчике-воробушке. Тиждень двадцять третій Про фото. Просто картинка з прогулянки, яка під
Двухлетний мальчик (фото: Burda Media)

Двухлетний мальчик (фото: Burda Media)

Папа Александр продолжает рассказ о мальчике-воробушке.

Тиждень двадцять третій

Про фото. Просто картинка з прогулянки, яка підтверджує, що ти не надто щасливий в холод. Але тільки тебе принести додому і витягнути з комбінезону – розквітаєш. А ще фото подобається отим ведмежатковим віддзеркаленням.

Про сон. Тиждень «навчальної тривоги». Маму Katya вже замучив за цей тиждень. Просинаєшся часто, неочікувано, завжди в різний час. Ми зриваємося, мєчємся по кімнаті і квартирі, їжа, підгузки… аааа. Коротше, Горобчик, закінчуй уже нас муштрувати.

Про анатомію. Ти знайшов своє вухо. Поки що одне, праве. Інше для тебе ще залишається загадкою. Знахідка так тебе цікавить, що вухо у тебе постійно червоне. Не відірви, дуже прошу.


Про звуки. Ти навчився агукати з закритим ротом. Це так моторошно. Агукаєш цілі речення з різною інтонацією, а рот взагалі не рухається. Якщо так ще навчишся говорити, то будемо з тобою ходити в людні місця і лякати людей.

Про футбол. Ти не дивився, але розповім про Лігу Європи. Цього тижня повернулися справжні гравці Динамо. На перший тайм матчу з Ольборгом підтягнулися захисники, а на другий уже приїхала вся команда. Одразу звичний результат – 3-0, програш, боль і бєзисходность. Шкода, я так звик до невідомих хлопців, які у всіх вигравали. Буду сумувати.

Про харчування. В рамках профілактики усього в животі стали тобі давати трошки кисломолочної суміші. Ти ніби і не в захваті, але їси. Звикнеш. Це як з кефіром, нічого смачного, але інколи зранку ну дуууже помагає.

Хороший рівний тиждень. Відбулися вибори, ти навіть їздив з мамою голосувати. Але це і все, що я хочу тут згадати про політику. Будь здоровим, Бопелька.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Двадцать вторая неделя


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты