[artlabel id="56519"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Двадцать вторая неделя

Old date:
Current date: 2018.10.23
New date: 2014.10.24
0
Мальчику-воробушку 22 недели! Маленький богатырь растет не по дням, а по часам и радует своих родителей хорошим настроением! Тижд
Спящий малыш (фото: Burda Media)

Спящий малыш (фото: Burda Media)

Мальчику-воробушку 22 недели! Маленький богатырь растет не по дням, а по часам и радует своих родителей хорошим настроением!

Тиждень двадцять другий 

Про фото. Гуляли з тобою і з мамою Katya. В нас похолодало. Ти вдруге приміряв теплий комбінезон. Скажем так, ти не дуже любиш теплі комбінезони.

Про дати. Вчора тобі агукнуло уже 5 місяців. Потрохи розумію своїх батьків, які довго не могли сприймати мене як дорослого. Як можна серйозно сприймати людину, яка пів дня закохано смокче палець, а іншу половину дня намагається з’їсти свою майку. День народження ти провів як дорослий — пив з пляшки, зригував, не хотів вкладатися, скандалив.

Про успіхи. Перевертаєшся уже на раз-два. А от назад перевертатися не хочеш. І коли на животі стає нудно лежати, ти починаєш плакати і чекаєш поки тебе перевернуть. Навіть панди не такі ліниві, Горобчик.

Про бррррр. Уже професійно робиш ротом брррр випускаючи купу слини. За 20 хвилин купання набрррр собі слини достатньо, щоб вийшли навколо рота вуса і борода. Став схожий на хіпстера.

Про футбол. Про успіхи Динамо ти вже знаєш, забув про збірну. Там без змін, все ті є пацани так само валідольно грають. Думаю і ти це побачиш, вони по іншому не вміють. Стабільність — ознака класу.

Нормальний тиждень. Хіба ти гірше спати став. Багато писати не буду — пишу з телефону. На вулиці +2 і вже змерзла рука. Будь здоровий, Бопелька.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Двадцать первая неделя

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: