Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278772"]
Воспитание

Як зберегти здоров’я та емоційну рівновагу: топові канали у Viber з порадами для українців

0
Нерідко активне соціальне та робоче життя витісняють турботу про власне здоровʼя на другий план. Водночас повномасштабна війна, щ�

Нерідко активне соціальне та робоче життя витісняють турботу про власне здоровʼя на другий план. Водночас повномасштабна війна, що змушує українців жити в умовах постійного стресу, негативно вплинула як на фізичний, так і на емоційний стан населення — більше 50% респондентів відзначають погіршення самопочуття. Команда Rakuten Viber зібрала ТОП ресурсів, які діляться порадами щодо підтримки фізичного самопочуття та психологічної рівноваги.

Джерело: Shutterstock

У сучасному ритмі життя, за умов нестабільності й хронічного стресу буває важко знайти час для турботи про власне здоровʼя. Ресурсом щоденних порад можуть стати численні групи та канали в мережі. Rakuten Viber зібрав підбірку таких каналів:

ЮНІСЕФ: спільнота для батьків

(407 тисяч підписників)

Канал від Дитячого фонду ООН зібрав корисні поради для батьків дітей до 10 років: автори діляться порадами, як зберегти емоційну стабільність та здоровий сон, консультують щодо режиму харчування, вакцинації тощо. Серед публікацій порушуються і не дитячі теми, зокрема, як подолати емоційне вигорання. 


Психологічна підтримка

(392 тисячі підписників)

Один з найпопулярніших каналів у Viber, створений у 2020 році. Тут зібрані корисні поради для покращення ментального здоровʼя. Наприклад, як полегшити почуття самотності, навчитись емоційної регуляції, допомогти дитині впоратися зі стресом та багато іншого. 

Dovidka.info

(88 тисяч підписників) 

Проєкт Dovidka.info від Центру стратегічних комунікацій та інформаційних досліджень допомагає українцям знайти відповіді на всі питання, які турбують саме зараз. Автори діляться рекомендаціями щодо підтримки фізичного та ментального здоровʼя: як надати першу медичну допомогу, як убезпечити себе в сезон кліщів, як відновити режим сну, як знизити почуття тривожності тощо. Також в рамках проєкту започатковано YouTube канал, де можна зручно продивитись короткі ролики від експертів на цікаву тематику. 

Семья отношения Джерело: Shutterstock

МОЗ України

(7 тисяч підписників)

Офіційний канал Міністерства охорони здоровʼя України у Viber, що існує з 2021 року. Портал буде цікавий як працівникам медичної сфери, так і пересічним українцям. Автори діляться порадами як правильно турбуватися про свій сон (зокрема, військовим), як підтримати дитину у воєнний час, розповідають, чому важливо регулярно перевіряти стан шкіри та інше. 

Твоя сімейна лікарка

(6 тисяч учасників)

Канал створений як соціальна кампанія на підтримку сімейної медицини у 2020 році. Крім професійного контенту, на ресурсі публікуються корисні відео та поради для підтримки здорового фізичного стану: як підтримувати памʼять, як боротися з алергією, як підготуватись до аналізів або як покращити сон. 

БФ «Голоси Дітей»

(близько 2 тисяч учасників)

Офіційний канал благодійного фонду “Голоси Дітей”, який надає психологічну та психосоціальну підтримку дітям, які постраждали від війни. У групі публікують корисні поради, які допоможуть дітям зберігати емоційну стабільність, здоровий сон та загальну рівновагу. До того ж автори діляться рекомендаціями й для дорослої аудиторії: як не заїдати стрес, як підтримати людину в кризовій ситуації, як зупинити негативні думки тощо.

Команда Rakuten Viber в Україні заохочує завжди перевіряти інформацію, що стосується фізичного та ментального здоровʼя, і не обмежуватись порадами в мережі. Будь-який випадок є індивідуальним – якщо вас турбує ваш стан здоров’я, варто звернутися по допомогу  до кваліфікованих спеціалістів. 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты