Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="277324"]
Воспитание

6 кроків до безпечного інтернету для дитини

0
В епоху цифрових технологій виховання дітей стало складнішим, ніж будь-коли. Тепер батьки повинні хвилюватися про ризики, з якими с

В епоху цифрових технологій виховання дітей стало складнішим, ніж будь-коли. Тепер батьки повинні хвилюватися про ризики, з якими стикаються їхні діти в соціальних мережах. Такі ризики, як кіберзалякування, кібербулінг та секстинг.

6 кроків до безпечного інтернету для дитини

Вживаючи активних заходів для моніторингу активності своїх дітей та навчаючи їх відповідальної поведінки в інтернеті, батьки можуть допомогти захистити своїх дітей від шкоди, нанесеної соціальними мережами.

Маючи відповідні рекомендації, батьки можуть переконатися, що їхні діти знаходяться у безпеці та компетентні в інтернеті. Тому команда #stop_sexтинг підготувала для вас шість кроків до безпечного інтернету для дитини:


 1. Проаналізуйте облікові записи дитини. Розберіться, як дитина користується соціальними мережами: чи переважно для спілкування з іншими, чи для обміну фото/відео з підписниками, чи для просування певного продукту – це дозволить вам зрозуміти, як і на що дитина витрачає час у мережі.
 2. Перегляньте історію браузерів на комп’ютері, ноутбуці, планшеті, телефоні та історію листів електронної пошти. ВАЖЛИВО: це може викликати негативну реакцію з боку дитини, тому обговоріть це і запитайте дозволу.
  6 кроків до безпечного інтернету для дитини
 3. Стежте за обліковими записами та діяльністю дитини на сторінці, як звичайний користувач (підписник).
 4. Навчайте дітей захищати себе: блокувати контент, який їм не подобається, уникати спілкування з інтернет-хуліганами, розпізнавати знущання і у будь-якому з випадків, повідомляти про це батьків/поліцію/адміністрацію школи.
  6 кроків до безпечного інтернету для дитини
 5. Інструменти для захисту дітей від онлайн-злочинців:
 • створіть відкрите спілкування з дитиною. Це про: регулярні розмови з дитиною про її дії в інтернеті, з ким вона спілкується та які сайти відвідує;
 • розгляньте варіант наявності сімейного комп’ютера, з доступом лише до основних веб-сайтів, які потрібні дитині;
 • зберігайте паролі вашої дитини від соціальних мереж в таємниці.
  6 кроків до безпечного інтернету для дитини6. Спілкуйтеся із своєю дитиною про те, що вона робить у мережі: уникайте «читання лекцій» для дітей. Спілкуйтеся у форматі діалогу: запитуйте, слухайте, відповідайте на питання. Не перебивайте та не ігноруйте почуття дитини.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты