Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="282109"]
Воспитание

Як безпечно користуватися соцмережами та інтернетом: мультфільм для дітей та підлітків

0
Інтернет та соціальні мережі стали невід’ємною частиною життя сучасних дітей та підлітків. Вони використовують їх для спілкуванн

Інтернет та соціальні мережі стали невід’ємною частиною життя сучасних дітей та підлітків. Вони використовують їх для спілкування з друзями, знаходження цікавої інформації, перегляду відео та багато іншого. Однак з цими можливостями приходить і відповідальність за безпеку в Інтернеті. ГО #stop_sexтинг підготувала адаптацію мультфільму для дітей та підлітків «Секстинг: Що робити?» від організації Amaze.org. Цей мультфільм допоможе розвинути критичне мислення та навички цифрової грамотності.

Як безпечно користуватися соцмережами та інтернетом: мультфільм для дітей та підлітків

Джерело: freepik

Залишатися на зв’язку з друзями, сім’єю та знайомими онлайн – це чудово! Але ніщо, що ми робимо в інтернеті, не є насправді приватним, включаючи електронні листи, текстові повідомлення та навіть програми, які ми використовуємо на телефоні. Але хвилюватися не варто: ми самі можемо контролювати, чим ми хочемо ділитися з друзями в інтернеті та світом. Якщо діти будуть знати, як безпечно користуватися соцмережами та інтернетом, вони зможуть себе захистити, тому дивіться новий мультфільм, рекомендуйте його батькам та дітям та навчайтесь нового разом.

Це відео є адаптацією Amaze.org. Усі права належать Amaze.org.


Куди звернутися за допомогою щодо онлайн-ризиків для дітей?

1. Урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в інтернеті 1545 (3)

2. Звернутися на лінію можна анонімно, цілодобово та безкоштовно.

Психологічна лінія підтримки на тему онлайн-ризиків

Працює для дітей, що постраждали від онлайн-ризиків. Також за допомогою можуть звернутись батьки, діти яких є постраждалими в інтернеті.

3.Чат-бот #stop_sexтинг

У боті можна отримати допомогу про прикмети, причини, наслідки, порядок дій та попередження щодо різних ризиків для дитини в інтернеті. Шукайте в телеграмі @online_kids_bot (https://t.me/online_kids_bot) для батьків, старших братів та сестер та спеціалістів, що працюють із дітьми.

Про #stop_sexтинг:

#stop_sexтинг — провідна в Україні громадська організація про захист дітей в інтернеті. Отримала премію Глобального договору ООН та загалом навчила більше ніж 800 000 дітей та батьків. В межах інформаційної кампанії торкнулася мільйонів українських родин, а також створила першу в країні консультаційну лінію щодо безпеки дітей в інтернеті 1545(далі 3) та психологічну лінію підтримки для дітей та батьків на тему онлайн-ризиків на сайті.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты