Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="283560"]
Воспитание

“Здорове використання соціальних мереж”: новий мультфільм про ментальне здоров’я дітей

0
Станом на квітень 2024 року в усьому світі налічувалося 5,07 мільярда користувачів соцмереж, що становило 60% світового населення. Топ-5

Станом на квітень 2024 року в усьому світі налічувалося 5,07 мільярда користувачів соцмереж, що становило 60% світового населення. Топ-5 найпопулярніших соцмереж у світі: Facebook (3 млрд людей), YouTube (2,5 млрд), Instagram та WhatsApp (по 2 млрд), і TikTok — 1,5 млрд. Дослідження GWI показує, що типовий користувач соцмереж витрачає на соціальні платформи 2 години 23 хвилини на день. 

новий мультфільм про ментальне здоров’я дітей

Соціальні мережі дозволяють як дорослим, так і дітям ділитися думками, ідеями та інформацією. Завдяки ним, ми завжди на зв’язку з людьми, спілкування з якими для нас важливе. У 2010 році за ініціативою однієї з медіа-компаній США з’явилося свято  — Всесвітній день соціальних мереж, який відтоді щороку відзначають 30 червня.

Мультфільм для дітей та підлітків “Здорове використання соціальних мереж

Громадська організація #stop_sexтинг презентує новий мультфільм “Здорове використання соціальних мереж” про захист ментального здоров’я під час користування соцмережами. Серед основних порад для дітей, що описуються у мультфільмі: це написання постів для гарного настрою, позитивне мислення, використання інструментів захисту онлайн та активний час офлайн. Тож, залучайтеся до перегляду адаптації мультфільму Amaze.org., рекомендуйте його батькам та дітям та навчайтесь нового разом.


Що робити батькам, щоб захистити дітей в соцмережах?

  • Варто дотримуватися вікових обмежень та встановлювати соцмережі, відповідно до віку дитини. Більшість з них рекомендована для дітей, старших 13 років.
  • Не відбирайте у дітей їхні гаджети. Для дитини онлайн-життя — невіддільна частина її реальності. Подивіться на онлайн-життя як на інструмент  для навчання, самореалізації, корисної комунікації. Навчайтесь самі та залучайте до цього свою дитину. 
  • Цікавтеся в дитини про її улюблених блогерів та інфлюєнсерів, запитуйте, що саме захоплює дитину в тому чи іншому контенті. 
  • Для здоров’я дитини безпечними є 2-3 години на день в інтернеті. Тому подбайте про офлайн-розваги для дитини та встановіть обмежувальні правила, яких чесно будуть дотримуватись усі члени родини. Наприклад: “обід і вечеря — без гаджетів”. Або “вночі всі телефони заряджаються не у спальнях”. 
  • Спілкуйтеся зі своєю дитиною, дослухайтесь до неї, сприймайте на рівних. Так її самооцінка не потребуватиме додаткового схвалення в соціальних мережах. 
  • Перегляньте посібник про налаштування безпеки у всіх соціальних мережах.

Куди звертатися за допомогою:

  • Консультаційна лінія 1545 (далі обрати “3”) для дітей та дорослих – дзвінки безплатні та анонімні, лінія працює цілодобово.
  • Діти та батьки можуть поговорити з психологом #stop_sexтинг: https://stop-sexting.in.ua/adult/psykholoh/ та в Телеграм

Про #stop_sexтинг:

#stop_sexтинг — провідна в Україні громадська організація про захист дітей в інтернеті. Отримала премію Глобального договору ООН та загалом навчила більше ніж 900 000 дітей та батьків. В межах інформаційної кампанії торкнулася мільйонів українських родин, а також створила першу в країні консультаційну лінію щодо безпеки дітей в інтернеті 1545(далі 3) та психологічну лінію підтримки для дітей та батьків на тему онлайн-ризиків на сайті.

Посилання на #stop_sexтинг

Сайт для дорослих: https://stop-sexting.in.ua/adult/

Сайт для дітей: https://stop-sexting.in.ua

Instagram https://www.instagram.com/stopsexting.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/stopsextingua/

YouTube: https://www.youtube.com/StopSextingUkraine

TikTok для дітей: https://www.tiktok.com/@stopsexting 

Telegram: https://t.me/stopsexting_ua 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты