Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="278912"]
Беременность

Вагітні жінки зможуть самі визначати початок декретної відпустки: як це відбуватиметься

0
Завдяки прийнятому закону, жінкам буде дозволено скоротити тривалість відпустки перед пологами і використати ці дні після народж�

Завдяки прийнятому закону, жінкам буде дозволено скоротити тривалість відпустки перед пологами і використати ці дні після народження дитини.

вагітність

Джерело: Freepik

У Верховній Раді України був ухвалений закон, що стосується особливостей використання відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами. За цей законопроєкт, під номером 9271, проголосували 267 народних депутатів.

У пояснювальній записці до законопроєкту зазначено, що в Україні жінкам гарантується обов’язкова оплачувана відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, і момент початку та закінчення цієї відпустки визначається законодавством.

Наразі тривалість цієї відпустки становить 126 календарних днів (70 днів до пологів і 56 днів після них). У разі народження двох і більше дітей або у випадку ускладнення пологів, тривалість відпустки збільшується до 140 днів (70 днів до і 70 днів після пологів). До цього часу жінкам було не дозволено змінювати дату початку такої відпустки, і невикористані дні до пологів не могли бути перенесені на післяпологовий період.


вагітна, вагітність

Джерело: Freepik

За ухваленим законом з реєстраційним номером 9271, працюючим жінкам надається право, при відсутності медичних протипоказань, самостійно визначати дату початку відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, відкладаючи її на пізніший термін, менше ніж за 70 днів до очікуваної дати пологів. Також забезпечується можливість перенести невикористані дні відпустки на післяпологовий період. При цьому загальна тривалість відпустки залишається незмінною.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты