Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="279527"]
Беременность

6 маленьких і приємних радощів для малюка в утробі: він буде у захваті!

0
Ні для кого не секрет, що малюк, який перебуває в утробі матері, вже вміє виявляти емоції. Дитина в животі мами вже може реагуват�

Ні для кого не секрет, що малюк, який перебуває в утробі матері, вже вміє виявляти емоції.

вагітність

Джерело: Unsplash

Дитина в животі мами вже може реагувати на певні дії активними рухами і ворушінням. Таким чином, вона демонструє, що їй подобається, а що – не дуже. При цьому тільки мама може знати, що може означати той чи інший рух малюка.

Відповідно до досвіду багатьох мам, а також учених, привести в захват малюка в утробі можуть прості та банальні речі. Про те, як порадувати маля читайте у цьому матеріалі.

ПОГЛАДЖУЙТЕ ЖИВІТ

Почнемо з очевидних речей та науково доведених фактів. Порадувати малюка допоможуть прості погладжування живота! Ніжні дотики до живота викликають приємні відчуття у дитини. Про це свідчать дані вчених університету Данді у Шотландії. Результати дослідження вчених показали, що діти намагаються дотягнутися до стінок матки, коли відчувають материнський дотик до живота. Таким чином, з’ясувалося, що погладжування мами є унікальним способом її спілкування з малюком.


ПРИЙМАЙТЕ ТЕПЛУ ВАННУ

Тепла ванна — приємне проведення часу не тільки для майбутньої мами, але й також і для її малюка. Однак важливо пам’ятати, що ніжитися у ванній на останніх місяцях вагітності потрібно з обережністю, тому слід проконсультуватися зі своїм лікарем, перш ніж зловживати водними процедурами.

малюк в утробі

Джерело: Unsplash

СПІЛКУЙТЕСЬ З МАЛЮКОМ

Малюк в утробі матері може чути звуки з 18 тижня вагітності. При цьому він досить швидко починає впізнавати голос мами. Дослідження показують, що коли малюк чує мамин голос, його пульс частішає. А от коли він чує голос інших жінок – пульс, навпаки, сповільнюється. Це говорить про радість, яку відчувають малюк в утробі, коли чує рідний голос своєї мами. Тому спілкуйтеся з малюком частіше, адже це приносить йому задоволення.

СМІЙТЕСЯ

Фахівці стверджують, що майбутні мами мають частіше сміятися, адже сміх йде на користь не лише вагітній жінці, а й дитині. Коли майбутня мама сміється від душі, в її організмі активно виробляються гормони щастя. Завдяки навколоплідним водам вони надходять і малюкові. Тому часто і щиро смійтеся і не стримуйте позитивні емоції, адже в ці моменти смієтеся не тільки ви, а й ваше маля.

малюк в утробі

Джерело: Unsplash

НЕ ВІДМОВЛЯЙТЕ СОБІ В СОЛОДОЩАХ

На піку популярності здорового харчування багато майбутніх мам відмовляють собі в «солоденькому». Однак солодощі бувають різними і завжди можна віддати перевагу чорному шоколаду, сухофруктам, мармеладу. Як відомо, солодощі стимулюють вироблення «гормонів щастя» – серотоніну та ендорфінів, що важливо під час вагітності. До того ж ваше маля може відчути солодкий смак продуктів, які ви вживаєте.

СЛУХАЙТЕ МУЗИКУ

Вчені рекомендують майбутнім мамам слухати спокійну та приємну музику. З 20 тижня вагітності дитина в утробі матері може розрізняти звуковий діапазон 500-1000 Гц і це не межа — з часом можливості її слуху розширюються. При цьому малюк в утробі не сприймає надто низькі та дуже високі звукові хвилі, тому вибирайте не надто агресивну та мелодійну музику, яка сподобається не лише вам, а й вашій дитині.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты