Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269169"]
Новости

Юрій Горбунов показав, як проводить час зі старшим сином

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.23
0
Український ведучий Юрій Горбунов, незважаючи на щільний графік, знаходить час на дітей. Днями він показав, як розважається зі свої

Український ведучий Юрій Горбунов, незважаючи на щільний графік, знаходить час на дітей. Днями він показав, як розважається зі своїм старшим сином Іваном.

Юрій Горбунов зі старшим сином

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

51-річний Юрій Горбунов нещодавно став батьком вдруге. Його дружина Катя Осадча народила ще одного сина, якого пара назвала Данилом. Щасливі батьки вже встигли зробити милу фотосесію з малюком, та при цьому не забувають приділяти час іншому сину.

Так, в інстаграм Горбунов поділився новим знімком зі старшим Іваном. На фото закарбований чудовий момент — тато та син малюють в розфарбовці.

«Вечірні замальовки», — підписав кадр ведучий та залишив кілька хештегів: #вечірвівторка #малюємозсином


Юрій Горбунов з сином Іваном

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

До речі, Іван щасливий появі молодшого братика, про що розповів його батько в одному з інтерв’ю. За словам Юрія, поки що хлопчик не ревнує батьків до Данила. Вони старалися підготувати його до поповнення в родині, що тепер увага тата та мами буде приділена ще одній дитині.

«Благо, у його друга Саші в садочку є молодша сестричка Маша, і ми їх ставимо у приклад. Так що він дуже чекав на появу малюка. Думаю, ревнощів все одно не уникнути, однак згладити цей момент можна. Як саме — на цю тему прочитали кілька книжок»,

— поділився Горбунов.

Юрій Горбунов та Іван

Джерело: instagram @kosadcha

Іван з радістю допомагає зірковим батькам з піклуванням про новонародженого. Навіть просить завантажувати його роботою.

«Іван носить його, допомагає сповивати і навіть сказав: «Мамо, завантаж мене роботою по братику, щоб я теж був зайнятий». А, коли ми цілий день були вдома, він навіть не пішов на прогулянку з нянею на майданчик, а цілий день був поруч. Сподіваємось, що так буде і далі»,

— розповів ведучий в минулому інтерв’ю для журналу.

Юрі Горбунов діти

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Тож, молодший син Каті Осадчї та Юрія Горбунова росте справжнім помічником. До речі, за словами ведучого, хлопчик хотів саме молодшого братика. Також у Івана є старший брат Ілля, якого Осадча народила у попередньому шлюбі. 18-річний хлопець зараз навчається у Мерілендському університеті в США.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты