Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269255"]
Новости

Оля Полякова розповіла про шкідливі звички старшої доньки

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.25
0
Зіркова матуся Оля Полякова виховує двух доньок - 16-річну Машу та 9-річну Алісу. Каже, старша вже дуже самостійна дівчина, але має шкі

Зіркова матуся Оля Полякова виховує двух доньок — 16-річну Машу та 9-річну Алісу. Каже, старша вже дуже самостійна дівчина, але має шкідливі звички.

Оля Полякова про шкідливі звички старшої доньки

Джерело: instagram.com/polyakovamusic

Нещодавно Оля Полякова та Маша Єфросиніна презентували проєкт «Дорослі дівчата». В новому випуску знаменитості обговорили виховання підлітків. За словами співачки, у її донечки Маші є шкідливі звички — «любить прибухнути» та палить.

«Моя Маша любить біле вінішко… Коли ми десь на виїзді, вона просить у мене, і я завжди їй пів бокальчика наливаю»,

– розповіла Полякова.


Ще однією проблемою для Олі Полякової стала пристрасть доньки до куріння. Артистка не знає, як зробити, щоб дочка покинула і вважає, що ніхто не знає. Втім, Машу вона називає самостійною дівчиною. Каже, вона здатна постояти за себе і навчилася приймати себе такою, яка є.

«На відміну від мене вона не фотошопить фотографії, вона «виходить» без фільтрів… Багато підлітків не можуть цього робити. І я теж грішу цим – я повинна бути у кадрі ідеальною, ніколи не вийду без фільтра в ефір. Вона це робить. І моє завдання оберігати це її прийняття себе»,

— ділиться співачка.

Маша Полякова фото

Джерело: instagram.com/polyakovamusic

А ще співачка зізналась, що не дає дітям гроші. Своїй 16-річній доньці вона дозволила жити окремо, але при цьому контролює її. У Полякової на телефоні навіть є спеціальний додаток, який дозволяє відстежувати місце перебування дитини. Хоча артистка забезпечує старшу всім необхідним, та купувати машину та квартиру не збирається.

«Я тобі квартиру не купуватиму, автомобіль не купуватиму. Це будуть твої проблеми. Я забезпечу тобі навчання, проте ти повинна туди вступити. Я не даю коштів своїм дітям зовсім. Іноді Марія просить 200-300 гривень на таксі, я дам»,

— розповіла Оля.

Оля Полякова про дітей

Джерело: instagram.com/polyakovamusic

Варто зазначити, що Маша заснувала власну панк-групу, з якою недавно влаштувала перший концерт. У піснях дівчини присутня ненормативна лексика, через що соцмережі були обурені. Втім, Полякова це проблемою не вважає. Каже, що не чула пісні доньки до концерту, а як почула, то зрозуміла, чому Маша їх не показувала:)

«Коли я почула перше слово «п*хуй», мало не впісялася. Я з нею поговорила. Я їй сказала: «Знаєш, я ж твоя мама…». Вона мені каже: «І що? Якщо ти моя мати, то я не маю права розвиватися так, як я хочу?» Я можу це не схвалювати, але не підтримати свою дитину я не можу. Тому що я дуже добре знаю, як це — рости без підтримки». Не хочу, щоб потім мої діти все життя доводили всім, собі і своєму психотерапевту, що вони чогось варті. Я не схвалюю, але я підтримую»,

— висловила свою позицію зірка в програмі «Світське життя».

Оля Полякова розповіла про доньку Машу

Джерело: instagram.com/polyakovamusic

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты