Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="276393"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

Оля Полякова стала амбасадоркою благодійного проєкту, що евакуює дітей-сиріт від війни

0
Після успішної реалізації благодійної ініціативи “Разом нас мільйони. Протези для Незламних”, в рамках якої співачці вдалося зіб

Після успішної реалізації благодійної ініціативи “Разом нас мільйони. Протези для Незламних”, в рамках якої співачці вдалося зібрати понад 2 мільйони гривень на протезування українських військових, Оля Полякова представлятиме проєкт Childhood Without War в Україні та світі, аби привернути увагу суспільства до теми дітей-сиріт, як найвразливішої категорії населення, які в умовах війни особливо гостро потребують допомоги.

Сьогодні, як ніколи важливо голосно говорити про те, що українська нація варта майбутнього. Save generation U — те, що проєкт Childhood Without War доносить світові останні пів року, захищаючи наших дітей.

«Ідея проєкту Childhood Without War виникла на початку війни, коли я поставив собі запитання «Як саме я можу допомогти країні в цей важкий період?» Діти — це майбутнє України. І щоб майбутнє в нас було — його треба зберегти зараз. Звісно, війна — це великі складнощі для всіх. Але усвідомлення того, що ми зберігаємо та оздоровлюємо дітей, які в майбутньому будуть розвивати нашу країну — це велике натхнення робити для них ще більше та розвивати проєкт. Усе — аби надати підтримку якомога більшій кількості маленьких українців», — говорить засновник проєкту Руслан Шостак.


Завдяки залученню Олі Полякової до благодійної ініціативи проєкт ставить за мету донесення суспільству важливої проблематики — порятунку дітей-сиріт, їхньої всебічної допомоги та підтримки, а також пошуку благодійників і збільшенню кількості донатів, які будуть спрямовані на евакуацію та утримання цієї категорії населення.

“Уже 9 місяців поспіль кожен українець невпинно тримає свій фронт. І як би нам не було важко, попри ракетні удари й складні випробування долі ми кожного дня обираємо майбутнє. А майбутнє — це наші діти, які потребують особливого захисту саме сьогодні. Як мама двох доньок я розумію, наскільки діти уразливі до будь-яких проявів та наслідків війни. І навіть не можу уявити, наскільки складно з цим впоратись дітям-сиротам, що залишилися без батьків за різних обставин. Сьогодні я підтримую благодійний проєкт “Дитинство без війни”, який займається евакуацією сиріт з небезпечних міст України та забезпечує усім необхідним для повноцінного життя. У рамках проєкту прихисток уже отримали майже 2 тисячі українських малюків, у найближчому майбутньому ще тисяча. Долучитися до благодійної ініціативи може кожен, адже чужих дітей не буває і вони не повинні бачити війну!” — коментує співачка свою участь у проєкті.

Довідка:

Childhood Without War — це благодійний проєкт, започаткований аби допомогти українським дітям, які постраждали внаслідок агресії росії. Ініціатор та ідейний натхненник — український підприємець Руслан Шостак. Проєкт займається евакуацією дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування;  дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах з небезпечних районів України в Турецьку Республіку і забезпечує їх усім необхідним для комфортного проживання.

Офіційний сайт https://uakids.com.ua


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты