Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="276228"]
Все буде УКРАЇНА!, Мама

Проєкт «Тепло Дітям»: як можна отримати теплий дитячий одяг та засоби обігріву

0
БФ Діти Героїв опікується 1154 дітьми, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. Загалом фонд планує взяти під опіку 5000 д�

БФ Діти Героїв опікується 1154 дітьми, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. Загалом фонд планує взяти під опіку 5000 дітей, тому активно шукає підопічних, щоб допомоги їм пережити втрату найрідніших та забезпечити необхідними речами. Якщо ви знаєте таких дітей — передайте контакти фонду їхнім опікунам.

Зважаючи на критичні проблеми з опаленням у цьому році, одним із найпріоритетніших видів допомоги є забезпечення дітей теплим одягом, обігрівачами та дровами.

Завдяки проєкту “Тепло Дітям” вже 302 підопічних фонду отримали осінній одяг, а 192 — зимовий. Окрім того БФ “Діти Героїв” забезпечив дровами для опалення будинків 24 родини до кінця осінньо-зимового періоду 2022-2023 років, а 319 сімей отримали обігрівачі. Проект ще триває, тому фонд продовжує надавати теплі речі та засоби обігріву, щоб якомога більше дітей зустріли холоди в теплі та комфорті.


Фонд надає допомогу у 6 напрямах, які включають психологічну, юридичну, фінансову, медичну, екстрену допомогу та соціалізацію. Організація супроводжує дітей аж до їх повноліття та робить акцент на їх гідному, активному та освіченому житті.

Що потрібно, аби стати підопічним БФ “Діти Героїв”?

Заповнити форму та мати перелік необхідних документів:

  1. Паспорт матері/батька або опікуна.
  2. Ідентифікаційний код матері/батька або опікуна.
  3. Свідоцтво про народження дитини/дітей.
  4. Свідоцтво про смерть батька/матері (або обох батьків).
  5. IBAN (міжнародний номер банківського рахунку).
  6. Згоду на обробку персональних даних.

В разі, якщо відсутнє свідоцтво про смерть, можна надати:

— лікарський висновок про смерть;

— документ з військової частини, що підтверджує смерть;

— указ Президента України про присвоєння звань (Герой України, За мужність та ін.) з позначкою “посмертно”, де ПІБ загиблого повинно бути виділено в Указі.

Якщо ви хочете підтримати фонд – це можна легко зробити на сайті: https://childrenheroes.org/

Якщо у вас виникли питання — ви завжди можете вирішити їх, зателефонувавши за номером кол-центру +380 44 247 57 88 або написавши листа на нашу електронну скриньку [email protected]

Соцмережі фонду:

Facebook

LinkedIn

Instagram


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты