Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="269842"]
Новости

Олександр Педан показав осінній відпочинок з родиною: фото

0
Відомий український ведучий та шоумен Олександр Педан вразив прихильників новим сімейним фото. Разом з дружиною та дітьми він про�

Відомий український ведучий та шоумен Олександр Педан вразив прихильників новим сімейним фото. Разом з дружиною та дітьми він провів вихідний день на прогулянці в лісі.

Олександр Педан фото

Джерело: instagram.com/pedanos

Милим фото з сім’єю Педан поділився в інстаграм. На знімку він позує з родиною у повному складі — поруч  з ним стоять дружина Інна та донька Валерія, а на шиї сидить синок Марк.

В дописі до публікації ведучий розповів, за що саме любить осінь. Перш за все за можливість насолоджуватися прогулянками з рідними, за фоточки в листі, за осінній стиль в одязі, за бабине літо тощо.

«А за що ви любите осінь? Я почну: за прогулянки з сім’єю по лісу або парку і можливість шарудіти опалим листям, за яскраву помаранчеву палітру на деревах, за гарячий глінтвейн, який починає з’являтися на вулиці, і шарлотку з яблуками. За можливість кидатися каштанами, за затишні вечори під ковдрою за переглядом фільмів, за біг по калюжах в гумових чоботях


— підписав гарне сімейне фото шоумен.

Олександр Педан родина

Джерело: instagram.com/pedanos

Підписники з радістю відреагували на публікацію та почали ділитися власними думками про те, за що люблять осінь. Також вони засипали родину Педана приємними компліментами:

  • «Лєра вже доросла така».
  • «Яка чудова родина».
  • «Ваша дочка дуже гарна».
  • «Красива родина».

Варто зазначити, що дружина Олександра намагається бути подалі від активного публічного життя. Натомість ведучий залітає в тренди зі своєю донькою-підлітком. Разом з Валерією шоумен вражає шанувальників кумедними відео, у яких вони жартують над типовими проблемами будь-якої родини.

А вам подобається родина Олександра Педана?


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты