Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="271305"]
Новости

Наталка Карпа показала однорічну доньку на відпочинку в Єгипті

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2021.12.10
0
Співачка Наталка Карпа розбавляє наш день яскравими світлинами з відпочинку у сонячному Єгипті. У відпустку зірка відправилася ра

Співачка Наталка Карпа розбавляє наш день яскравими світлинами з відпочинку у сонячному Єгипті. У відпустку зірка відправилася разом із донькою Златою. Дивимося фото.

Наталка Карпа на відпочинку у Єгипті

Джерело: instagram.com/natalkakarpa

У цьому році Наталка Карпа вже вдруге відправилася на відпочинок за кордон. І знову вона полетіла у супроводі донечки Злати. Раніше артистка повідомила про кризу у стосунках з чоловіком Євгеном, та у подробиці вдаватися не стала.
Чи через проблеми у відносинах Євген не полетів з коханою та дитиною — невідомо. У будь-якому випадку зіркова матуся чудово насолоджуюється пляжним релаксом разом зі Златою. Фото в інстаграм тому явний доказ.

Так, співачка опублікувала декілька яскравих світлин, зроблених у басейні. Поруч плавала маленька донечка, яку вона народила 27 грудня 2020 року. Для відпочинку зірка обрала купальник насиченого малинового кольору, волосся зібрала у пучок, а голову прикрила кепкою.


Наталка Карпа фото

Джерело: instagram.com/natalkakarpa

Як можна помітити, Наталка вже повернулася у форму після вагітності та пологів. Вона довго працювала над схудненням, хоча декілька кіло втратила на фоні стресу. Під час вагітності артистка набрала 20 кг, а після скинула 8-10.

«Спроби повернутись у форму були неодноразові, але оскільки ми весь час на ГВ — а це недоспані ночі і квадратна голова нон-стоп (годуючі матусі зрозуміють), тому ці спроби були малопомітні! Я дуже люблю своїх читачів, тому довгий час не розповідала про своє повернення у форму, бо є слушні методи, а є не дуже… Не хотілось пропагувати неправильний  метод схуднення!»,


— розповіла співачка.

Наталка Карпа про схуднення після пологів

Джерело: instagram.com/natalkakarpa

Своє схуднення позитивним Наталка не вважає, адже десь 12-15 кг втратила через переживання. Вона каже, що сильні емоції, як негативні, так і позитивні, здатні забирати не лише енергію, а й кілограми. Такий спосіб не рекомендує. Єдине, що рятувало здоров’я артистки — вітаміни.

«Зазвичай, колись свої хвилювання і переживання я заїдала і, відповідно, набирала. А тепер організм після народження дитини змінився: у зоні відповідальності не лише моє «я», а й моя дитина. Тіло не сприймало харчів, як і серце побаченого і почутого. Одне, що рятувало — вітаміни (комплекс вітамінів, їх навчилась пити під час вагітності і вживаю по сьогоднішній день)».


Наталка Карпа фото

Джерело: instagram.com/natalkakarpa

Карпа закликала підписників не брати приклад з неї, тому що стрес — не вихід для схуднення. Вона порадила користуватися більш безпечними методами:


«Схуднути можна, збалансувавши харчування (трохи відмовитись від «найулюбленішого» на певний час), додавши фізичні навантаження і позитивне мислення. Сконцентруйтесь на любові до себе і тих, хто любить вас. Тоді гарна форма вам гарантована!».


Неможливо не погодитися з артисткою.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x