Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="279718"]
Новости

Лілія Ребрик розсекретила стать майбутньої дитини: відео

0
Українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик, яка раніше оголосила про третю вагітність, розсекретила стать майбутньої дитини.

Українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик, яка раніше оголосила про третю вагітність, розсекретила стать майбутньої дитини.

Лілія Ребрик Лілія Ребрик розсекретила стать майбутньої дитини: відео

Джерело: instagram.com/liliia.rebrik

Лілія разом зі своїм чоловіком, танцівником Андрієм Диким, аби дізнатися радісну новину, влаштувала гендер-паті. Відповідним роликом із заходу Ребрик поділилася у своєму Instagram.

Думки друзів і шанувальників розбіглися — хтось через реакцію татуся вважав, що буде дівчинка, а хтось пророчив родині хлопчика.

За словами телезірки, їй цікаво було б стати мамою хлопчика, утім, інтуїція їй підказувала, що під серцем носить дівчинку.


А ось чоловік ведучої зауважив, що дуже любить дівчаток, тому був впевнений, що буде дівчинка. Думки ж доньок подружжя дещо розбіглися: Діана думала, що буде хлопчик, а Поліна — що дівчинка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

На відео подружжя разом із доньками випускало зі спеціальних балонів дим, колір якого і вказав їм на стать дитини… Рожевий! У пари народиться ще одна дівчинка!

«Ми так чекаємо на тебе», — підписала відео Лілія.

Шанувальники привітали зіркову родину в коментарях:

  • «Дівчатка народжуються до Миру! Тож хай це буде добрим знаком! Вітаю вас».
  • «Я так і знала, що там дівчинка! Вітаю вас! У вас виходять такі файні дівчатка, нехай краси буде ще більше».
  • «Я так чомусь і думала, тому що Андрій Дикий — просто «ДИКИЙ ЮВЕЛІР» з дівчаток! Татові діамантики! Супер! Вітаю».
  • «Ще одна красуня в родину!❤️ Готуємо суконьки!😍».
  • «Наші щирі вітання! У вас першокласні дівчата! Чекаємо на появу ще однієї принцеси 🌷».

Про те, що чекає на третю дитину, Ребрик повідомила на початку жовтня. Пара дізналася про вагітність під час поїздки до батьків Лілії до Чернівців. Телеведуча поки що не планує брати декретну відпустку, додавши, що має сили поєднувати роботу і материнство. У подружжя вже є дві доньки: 11-річна Діана та 5-річна Поліна.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты