Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279480"]
Новости

Лілія Ребрик вагітна втретє: подробиці та фото

0
Радісною новиною та зворушливими фото у колі сім'ї актриса та телеведуча Лілія Ребрик поділилася зі своїми шанувальниками в соцме�

Радісною новиною та зворушливими фото у колі сім’ї актриса та телеведуча Лілія Ребрик поділилася зі своїми шанувальниками в соцмережі.

Лілія Ребрик Лілія Ребрик вагітна втретє

Джерело: instagram.com/liliia.rebrik

 «Жити життя. Любити життя. Носити під серцем — життя. Нове життя!», — підписала світлини Лілія.

Телеведуча також дала інтерв’ю виданню Viva!, в якому розповіла, як планує поєднувати роботу з материнством.

«Декретна відпустка, як показують саме мої практика і досвід, не має бути спланованим трирічним перебуванням вдома. Повторюсь, це особисто мій досвід. У мене така робота, що я завжди знаходила в собі сили й бажання поєднувати її з материнством. Головне, щоб війна закінчилась. Поки я можу поєднувати роботу і носити під серцем дитину, поки я можу одночасно ще виховувати двох доньок — я буду це робити. У мене є енергія сили, і коли я при надії, енергії ще більше. Але якщо я відчую, що треба взяти паузу і посидіти вдома з дитиною, я зроблю це», — поділилася зірка.


Лілія Ребрик Лілія Ребрик вагітна втретє

Джерело: instagram.com/liliia.rebrik

“Ми дуже хотіли, щоб наші підозри справдилися, Ти бачиш ці омріяні дві смужки – і це те щастя, яке неможливо описати, неможливо передати словами!”

«Звечора чоловік купив тест на вагітність, – говорить Ребрик. –  Ми дуже хотіли, щоб наші підозри справдилися. Прокидаєшся вдосвіта, прокидаєшся легко, без будильника — це неймовірне відчуття. Ти бачиш ці омріяні дві смужки — і це те щастя, яке неможливо описати, неможливо передати словами! Чоловік теж не спав. Ніжно обійняв і сказав, що він найщасливіший. Ми ніби застигли: стояли в обіймах і відчували одне одного. Просто мовчали».

Лілія Ребрик Лілія Ребрик вагітна втретє

Джерело: instagram.com/liliia.rebrik

Стать малюка майбутні батьки не ще знають, але зіркова мама зізнається, що для них немає абсолютно ніякого значення, хто це буде: хлопчик чи дівчинка.

«Звичайно, я вже до кісточок мама дівчаток. Якщо третя дитина буде дівчинкою, то і я, і Андрій вже знаємо, як з ними бути. А хлопчик – це абсолютно новий цікавий досвід, ми теж готові до нього. Подивимося. Найголовніше – щоб дитина була здоровою, щоб нарешті закінчилася ця клята війна, щоб ми відчули спокій на рідній землі й продовжили будувати щасливі родини, мріяти та бути щасливими. Людина має бути щасливою! А в нас прийшли і відібрали це право. Але ми сильні, і навіть зараз, всупереч обставинам, вчимося бути щасливими», – коментує Лілія Ребрик.

Лілія Ребрик Лілія Ребрик вагітна втретє

Джерело: instagram.com/liliia.rebrik

Ребрик додала, що під час вагітності стала спокійнішою:

«Так влаштований організм вагітної жінки — вона абстрагується від зовнішніх стресів й акумулює всю енергію на собі. Я дуже глибоко це відчуваю, бо стала спокійнішою, повільнішою, менше хвилююся. Тільки з родиною я можу зберігати цю психологічну стійкість, коли я поруч з ними», — поділилася вона.

Лілія Ребрик Лілія Ребрик вагітна втретє

Джерело: instagram.com/liliia.rebrik

Нагадаємо, що Лілія Ребрик та її чоловік Андрій Дикий вже виховують двох спільних дітей. Донечки зіркової пари Діана та Поліна з нетерпінням чекають на поповнення у родині.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты