Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281955"]
Планирование

Безкоштовне лікування безпліддя в Україні: перелік медзакладів

0
Як повідомляють в МОЗ, збільшення кількості українців - основний пріоритет нашої країни, тому лікування безпліддя тепер включене д

Як повідомляють в МОЗ, збільшення кількості українців — основний пріоритет нашої країни, тому лікування безпліддя тепер включене до Програми медичних гарантій і буде фінансуватися державою.

вагітність, безкоштовне лікування безпліддя в Україні

Джерело: freepik

У бюджеті на 2024 рік виділено понад 1,87 мільярда гривень на цю мету. Ці кошти дозволять провести близько 30 тисяч циклів лікування безпліддя. Враховуючи, що середня успішність лікування становить близько 30%, можна очікувати народження близько 10 тисяч нових громадян України.

«Народжуваність в Україні падає не перший рік. Велика війна призвела до погіршення ситуації. Для того, щоб допомогти людям, які мріють відчути радість батьківства, цьогоріч ми запустили програму лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій. За один цикл штучного запліднення держава платитиме понад 60 тисяч гривень. Такий тариф – абсолютно ринковий та дозволяє залучати і державні, і приватні медичні заклади. Наразі законтрактовано 12 медзакладів», – зазначає міністр охорони здоровʼя Viktor Liashko.
Наразі безоплатні послуги з лікування безпліддя в рамках Програми медичних гарантій надаватимуть 12 медзакладів, які нещодавно були законтрактовані Національною службою здоровʼя України, у таких областях:

Київська область та м. Київ

  • ТОВ «НАДІЯ»
  • ТОВ «ГАРМОНІЯ КРАСИ»
  • ТОВ «Медичний центр “ДОБРОБУТ-ПОЛІКЛІНІКА”»
  • ТОВ «МІРУМ»
  • ТОВ «Родинне джерело»
  • ТОВ «НЕОМЕД 2007»

Дніпропетровська область

  • ТОВ «ЕКОДНІПРО»
  • ТОВ «СКАЙ-ВІННЕР»

Львівська область

ТОВ «Клініка професора С. Хміля»

Одеська область

ТОВ «Клініка репродуктивної медицини “НАДІЯ ОДЕСА”»


вагітність, безкоштовне лікування безпліддя в Україні

Джерело: freepik

Чернівецька область

Колективний заклад охорони здоров’я «Медичний центр лікування безпліддя»

Рівненська область

Комунальний медзаклад «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. Віктора Поліщука» Рівненської обласної ради

Список медзакладів, які матимуть контракти з НСЗУ Національна служба здоров’я України на медпослуги за пакетом «Лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій» буде оновлюватись. Стежити за оновленнями можна на порталі НСЗУ (https://bit.ly/48msY3s).

Хто може отримати послугу?

Щоб скористатися медичною послугою за пакетом «Лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій», необхідно мати встановлений діагноз «Жіноче безпліддя» або «Чоловіче безпліддя». Вік пацієнтки на момент початку циклу має бути не більше ніж 40 років.

вагітність, безкоштовне лікування безпліддя в Україні

Джерело: freepik

Спочатку жінка повинна звернутися до акушера-гінеколога, що має угоду з Національною службою здоров’я на пакет «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах». Направлення для цього не потрібне. Лікар проведе обстеження, визначить показання для проведення ЕКО.

Після обстеження лікар направляє пацієнтку на мультидисциплінарний консиліум або до спеціалізованого закладу, де приймаються рішення про можливість отримання послуги з лікування безпліддя та відсутність протипоказань.

Пацієнтка має право самостійно обрати заклад отримання послуги зі списку закладів, що уклали договір з Національною службою здоров’я щодо медичного обслуговування за відповідним пакетом медичних послуг.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты