Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278931"]
Новости

Ведуча Наталя Островська розсекретила стать майбутньої дитини

0
Ведуча ТСН, журналістка 1+1 Наталя Островська розсекретила, хто у них з чоловіком скоро народиться - хлопчик чи дівчинка. Островська

Ведуча ТСН, журналістка 1+1 Наталя Островська розсекретила, хто у них з чоловіком скоро народиться — хлопчик чи дівчинка. Островська поділилася яскравим відео з гендер-паті, на якому видно, як друзі Наталі та її чоловіка Богдана запустили кольоровий дим… Рожевий! У пари народиться дівчинка!

Джерело: instagram@1plus1_ua

«Мій чоловік одразу, як дізнався про вагітність, сказав, що буде дівчинка. Вгадав. Я чомусь думала, що хлопчик. Але мені наснився сон, в якому я побачила маленьку дівчинку. Тоді й зрозуміла, що, напевно, таки буде донечка. Я чітко пам’ятаю її обличчя, зачіску, як вона виглядає. Років 6 їй було, вона стояла зі мною. Головне, щоб з дитиною все було добре, важливо, щоб здорова була, а все інше сенсу немає. Тож тепер з нетерпінням чекаємо на нашу маленьку дівчинку!», — розповіла Островська.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 


Допис, поширений Natalia Ostrovska (@nataliostrovska)

Друзі та родина уже почали дарувати ведучій різні дитячі речі — одяг, іграшки. Допомагали рідні й обрати ім’я для дитини, хоча остаточно Наталя не ще обрала — хоче дочекатися народження. Про це вона розповіла в інтерв’ю для сайту 1+1:

«З чоловічим ім’ям в нас було вже все вирішено. Ми обрали ім’я Лео ще до початку війни. Нам дуже воно сподобалося. З жіночим ім’ям у нас не було жодних здогадок, варіантів. Я попросила деяких родичів та друзів, які були на гендер-паті, зробити ставку на хлопчика чи дівчинку та написати ім’я. І от одна моя подруга написала класне жіноче ім’я. Мені воно дуже сподобалося. Тепер у нас є обидва варіанти. Поки не буду його називати. Все ж хочу дочекатися моменту, коли побачу дитинку. Тоді на 100% і вирішу. Хочу написати ще список хоча б з п’яти імен. Коли побачу маля, точно зрозумію, яке найбільше підходить».Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты