Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="268681"]
Новости

Катя Осадча розповіла, як швидко повернулася у форму після пологів

0
Популярна телеведуча Катя Осадча повернулася до роботи через 5 днів після народження третього сина. В нещодавньому інтерв'ю вона р�

Популярна телеведуча Катя Осадча повернулася до роботи через 5 днів після народження третього сина. В нещодавньому інтерв’ю вона розповіла, як поєднує материнство та роботу, і як так швидко прийшла у форму.

Катя Осадча про фігуру після пологів

Джерело: instagram.com/kosadcha

Свого третього сина Катя Осадча народила на 38 тижні вагітності, хоча поява малюка планувалась на 2 тижні пізніше. Ведуча збиралася працювати у цей час, але все пішло не за планом. Про це вона розповіла в програмі «Твій день».

Недивлячись на завчасні пологи, Осадча змогла швидко увійти у звичайний ритм життя. Вже через 5 днів після народження сина вона відвідала заходи до Дня Незалежності разом з чоловіком та зняла кілька випусків програми «Світське життя». Поєднувати роботу з материнством Каті допомагає спеціальний графік.

«В мене з двома попередніми хлопцями є досвід, як робити це з народження. Ми ще з пологового будинку домовляємося з новонародженим: так, у нас графік – їмо кожні 3 години. Все працює»,


– зізналась зіркова мама.

Катя Осадча з синами фото

Джерело: instagram.com/kosadcha

Після третіх пологів Катя Осадча дуже швидко прийшла у форму. Прихильники вражені, як вона змогла повернутися до роботи в такому чудовому вигляді. За словами зірки, її трохи хвилює рівень ваги, яку вона набрала за час вагітності. Вона зазначила, що спортом займатися їй поки заборонено, тому фігуру відновлює правильним харчуванням для грудного вигодовування.

«Насправді зараз мій розмір більший, ніж зазвичай. І це правда. І це мене хвилює. Тому що коли я бачу на сукні розмір L, мене це бентежить, тому що я була S або M»,

— розповіла ведуча.

Катя Осадча та Юрій Горбунов

Джерело: instagram.com/kosadcha

Нагадаємо, Катя Осадча та Юрій Горбунов побралися 3 лютого 2017 року. Того ж року, 18 лютого, у них з’явився перший спільний син Іван. Також у телезірки є 18-річний син Ілля від попереднього шлюбу з бізнесменом Олегом Поліщуком. Зараз хлопчик, до речі, навчається в Мерілендському університеті в США.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты