Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268668"]
Новости

Юрій Ткач віддав доньку в приватну школу: скільки платитимуть за навчання

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.03
0
Охорона, харчування та свобода самовираження - на все це чекає в приватній школі доньку Юрія Ткача, яка цього року відправилася у пе

Охорона, харчування та свобода самовираження — на все це чекає в приватній школі доньку Юрія Ткача, яка цього року відправилася у перший клас. Дружина гумориста розповіла, чому вони вирішили віддати дівчинку до приватного закладу та скільки платитимуть за навчання.

Юрій Ткач про навчання доньки в приватній школі

Джерело: instagram.com/yuriy_tkach

Родина Ткачів вирішила не віддавати єдину донечку в державну школу. На таке рішення вплинув шалений потік дітей, про що розповіла дружина гумориста Вікторія. Вона вважає, що вчителі не зможуть гарно викладати кожній дитині, якщо в класі буде багато учнів.

В приватному закладі у Лізи в класі всього 16 учнів. На паралелі таких класів лише три. Також школа забезпечує гарним харчуванням, цілодобовою охороною та необхідним для навчання приладдям. Платитиме Юрій за школу 16 тисяч гривень в місяць, тобто за рік виходить 144 тисячі гривен.

«Вони закуповують усі товари, які потрібні для навчання – ручки, зошити. Ми приходимо у школу з формою і рюкзаком. Там відмінне харчування, охорона 24/7»,


– поділилася Вікторія Ткач в програмі «Зірковий шлях».

Юрій Ткач донька

Джерело: instagram.com/yuriy_tkach

Шкільної форми у приватному навчальному немає. Дітям дозволено проявляти свободу в виборі одягу. Так, у Лізи вже є кілька варіантів форми — кежуал та спортивного стилю. До них вона підібрала яскраві рюкзачки: один бірюзового кольору, а інший — червоного із сірими вставками та зображенням Гаррі Поттера. Також дівчинка придбала кілька суконь та спідничок на зміну.

«Суворої шкільної форми в нас немає. Як сказав нам директор, це їхня свобода вибору, вони можуть ходити так, як їм буде комфортно й зручно»,

– додала дружина Юрій Ткача.

Юрій Ткач з донькою

Джерело: instagram.com/yuriy_tkach

Варто зазначити, що у Лізи вже є товариші в школі. Там також навчається її краща подружка — молодша донька Євгена Кошового Серафима.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты