Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="267798"]
Новости

Катя Осадча розповіла про труднощі вагітності та показала великий животик

Old date:
Current date: 2022.06.30
New date: 2021.07.28
0
Ведуча Катя Осадчая очікує третю дитину. Телезірка більше не приховує вагітність та активно ділиться знімками у прекрасному стано

Ведуча Катя Осадчая очікує третю дитину. Телезірка більше не приховує вагітність та активно ділиться знімками у прекрасному становищі. Нещодавно вона навіть розповіла про труднощі, з якими доводиться стикатися під час вагітності влітку.

Катя Осадча про труднощі вагітності

Джерело: instagram.com/kosadcha

Про те, що Катя Осадча та Юрій Горбунов знову стануть батьками, стало відомо ще навесні. Пара про поповнення в родині особливо не говорить. Майбутня мама лише ділиться знімками з відпочинку та роботи, демонструючи вишукані образи для вагітних.
Лише нещодавно вона поділилися подробицями очікування дитини. Так, в інстаграм Осадча показала, як відпочиває в Туреччині. Разом з чоловіком та сином Іваном вона відправилася у відпустку 27 липня. На знімку Катя позує на пляжі біля моря у стильному купальнику та капелюшку.

«Вагітність взимку легша не тільки тим, що немає спеки, а ще й тим, що навколо немає роздягнутих людей з таліями»,


— пожартувала ведуча.

Вагітна Катя Осадча у купальнику

Джерело: instagram.com/kosadcha

Катя Осадча в Туреччині

Джерело: instagram.com/kosadcha

Прихильники з радістю відреагували на допис та засипали його приємними коментарями:


  • «Такі зараз талії на пляжі, шо вже нехай краще така, як у вас))»
  • «Ви дуже гарна, вам личить вагітність».
  • Така фігура найраща в будь-який час»,
  • «Бажаю вам щас і вашій родині».
  • «Здається, буде хлопчик» — припустив користувач мережі.

Також в сторіс Катя показала, як проводить час відпустки з чоловіком Юрієм Горбуновим та сином Іваном. На кадрах видно, що сімейство рятується від спеки активними купаннями у воді.


Юрій Горбунов з сином

Джерело: instagram.com/kosadcha

Катя Осадча з сином

Джерело: instagram.com/kosadcha

Нагадаємо, для Катерини Осадчої майбутня дитина стане третьою. Вона вже виховує двух синів — старшого Іллю від попереднього шлюбу та молодшого Івана від Юрія Горбунова.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x