Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="269669"]
Новости

Катя Осадча показала фото молодших синів

Old date:
Current date: 2023.03.30
New date: 2021.10.08
0
Українська телеведуча Катя Осадча не приховує радості від поповнення в родині. Днями зірка знову вразила підписників новим фото з

Українська телеведуча Катя Осадча не приховує радості від поповнення в родині. Днями зірка знову вразила підписників новим фото з маленькими синочками Данилом та Іваном. 

Катя Осадча показала молодших синів

Джерело: instagram.com/kosadcha

Катя Осадча постійно розкопує подробиці особистого життя знаменитостей, але сама завжди намагалася вести досить закритий спосіб життя. Однак після появи ще одного сина вирішила бути більш відвертою зі своїми прихильниками, а ті з радістю реагують на нові сімейні фото телезірки.

Оскільки старший син Осадчої Ілля зараз знаходиться на навчанні в США, вона все більше часу проводить з молодшими дітьми. Незважаючи на щільний графік, Катерина разом з чоловіком Юрієм Горбуновим намагаються приділяти кожну вільну хвилину синам. Вони не нехтують можливостями та влаштовують родинні прогулянки.

Так, нещодавно пара вирішила влаштувати сімейну відпустку. Це перша спільна поїздка Каті та Юрія після поповнення в родині. Місце відпочинку зіркові батьки вирішили не афішувати, зате радують крутими знімками з відпочинку. В особистому профілі в інстаграм Осадча опублікувала нове фото, на якому зображені крихітна ручка майже двомісячного Данила і чотирірічного Івана.


«Брати. Іван і Данило. Так хочеться, щоб вони виросли близькими друзями»,

— прокоментувала допис матуся.

Катя Осадча показала синів

Джерело: instagram.com/kosadcha

Ймовірно, ці слова пов’язані з тим, що зі старшим братом у Івана велика різниця у віці, і вони навряд чи мають багато спільних інтересів. Та ми вже знаємо, що хлопчик дуже турботливо ставиться до молодшого братика. Він з перших днів почав піклуватися про Данила, про що розповів його зірковий тато.

«Іван носить його, допомагає сповивати і навіть сказав: «Мамо, завантаж мене роботою по братику, щоб я теж був зайнятий». А, коли ми цілий день були вдома, він навіть не пішов на прогулянку з нянею на майданчик, а цілий день був поруч. Сподіваємось, що так буде і далі»,

— розповів Горбунов в одному з інтерв’ю.

Катя Осадча

Джерело: instagram.com/kosadcha

Нагадаємо, нещодавно Катя Осадча втрапила в неприємний інцидент. Її засудили в соцмережах за те, що вона скористалася допомогою поліції. Ведуча спізнювалася на потяг додому до свого місячного сина і поліцейські вирішили підвести її з мигалками. Втім, вона вибачилася за цю ситуацію:

«Я хочу перепросити у всіх, кого обурив мій нещодавній пост про те, як поліція допомогла мені встигнути на потяг після пізньої зйомки. Я з вдячністю відгукнулася на пропозицію про допомогу, адже мені вкрай важливо було встигнути на ранкове годування малюка, а враховуючи затримку на зйомках, інших варіантів потрапити на потяг не було. Тож, перепрошую за цей випадок, поспіх годуючої мами з роботи не повинен був стати скандалом».

Катя Осадча про скандал з поліцією

Джерело: instagram.com/kosadcha


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты