Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="269991"]
Новости

Катерина Кухар натякнула на вагітність: відео

0
Народна артистка України, балерина та суддя шоу "Танці з зірками" Катерина Кухар здивувала публіку неочікуваною заявою. Схоже, роди

Народна артистка України, балерина та суддя шоу «Танці з зірками» Катерина Кухар здивувала публіку неочікуваною заявою. Схоже, родину танцівниці чекає поповнення.

Катерина Кухар натякнула на вагітність: відео

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Оскільки Катерина оцінює танцювальні здібності учасників проєкту, вона щотижня опиняється в центрі уваги. Суддя не соромиться говорити відверто та давати гострі на язик коментарі. Так, під час восьмого прямого ефіру зірка балету здивувала зявою про свій теперішній стан. Шокований був навіть ведучий Юрій Горбунов!

Коментуючи виступ Олександри Заріцької, Кухар заявила, що сьогодні дуже емоційна, бо перебуває «при надії».

«Нарешті, у цьому контемпі ви розкрили ваші крила, літали над паркетом, зробили піруети, зробили баланс. Я повірила сьогодні в історію вашого кохання. І напевно, я сьогодні така емоційна, тому що при надії»,


– зізналася Народна артистка України.

Катерина Кухар та Влад Яма

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

На мить в залі повисла пауза, навіть Юрій Горбунов втратив дар мови! Та врешті він прокоментував слова колеги:

«Боже, які чудові слова — «при надії», десь я їх вже чув»,

— зауважив Горбунов, який нещодавно вдруге став батьком.

Сама Катерина більше нічого не стала пояснювати. Досі ні вона, ні її чоловік Олександр Стоянов не коментували ймовірну вагітність. Глядачам лишається лише здогадуватися, чи дійсно подружжя чекає на ще одну дитину, чи Кухар просто пожартувала. В мережі тим часом вже вітають зірку з майбутнім поповненням:

«Обожнюю та вітаю з вагітністю», «Вітаємо вас з таким чудом. Діти — це прекрасно», «Катя, ви вагітна? Ви не пожартували?»

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ‘нᴇᴄᴋᴏᴧьᴋᴏ ᴨᴩичин’ (@neskolkoprichin)

Нагадаємо, Катерина Кухар має двох дітей — 12-річного сина Тимура від першого шлюбу та 6-річну доньку Анастасію від теперішнього чоловіка, артиста белету та заслуженого артиста України Олександра Стоянова. Пара почала співпрацювати у 2006 році. Кілька років вони були лише партнерами по сцені та друзями, але з часом стосунки переросли в міцне кохання.

Катерина Кухар особисте життя

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

У 2019 році, після 10 років спільного життя, Олександр та Катерина офіційно зареєстрували шлюб в Україні. За 5 років до того вони обвінчалися у церкві, а у 2018 році одружилися в США, але в нашій країні свідоцтво було недійсним.

Катерина Кухар родина

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты