Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="282172"]
Новости

Джамала розсекретила стать майбутньої дитини

0
Співачка Джамала розсекретила стать своєї майбутньої дитини. Це сталося під час отримання відзнаки Національної премії імені Тар�

Співачка Джамала розсекретила стать своєї майбутньої дитини. Це сталося під час отримання відзнаки Національної премії імені Тараса Шевченка за її музичний альбом «Qirim».

Джамала Джамала розсекретила стать майбутньої дитини

Джерело: instagram.com/jamalajaaa

При чому зробила вона це досить яскраво, отримуючи відзнаку, виконавиця процитувала рядки з віршу Тараса Григоровича Шевченка “І Архімед, і Галілей”.

«І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,


А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі», — сказала зі сцени Джамала.

Таким чином співачка розсекретила стать третьої дитини. У Джамали та її чоловіка Сеїт-Бекіра Сулейманова народиться третій син.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

В інтерв’ю «Сніданок з 1+1» співачка розповіла, що її старші сини вже готуються до появи на світ ще одного члена родини: «Вони говорять, що це ж потрібно додаткове ліжко купувати, пляшечку для води. Вони все прорахували. Вони думають про це і це вже приємно».

Нагадаємо, що Джамала вже знаходиться на останніх термінах вагітності, про яку вона повідомила у день проведення Національного відбору на Євробачення 2024.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

Зазначимо, що артистка та її чоловік Бекір Сулейманов виховують двох синів — Еміра, якому в березні буде 6, і Селіма, якому у червні виповниться 4.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты