Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="275517"]
Мама

Волонтерству всі віки покірні: плетіння маскувальних сіток замість літнього табору

0
Війна встигла ввести корективи в життя кожного з нас. Зламати, або зробити сильнішими. Скорити, або зробити нескореними. Війна навч�

Війна встигла ввести корективи в життя кожного з нас. Зламати, або зробити сильнішими. Скорити, або зробити нескореними. Війна навчила жити моментом, цінувати «тут і зараз». Вона змінила буденність, поведінку, образ мислення, мрії та перетворила безтурботних дітей на свідомих активістів, які докладають усіх зусиль, щоб наблизити Україну до перемоги.

 

 


Олександра Олтаржевська – тринадцятирічна волонтерка з Києва, яка цього літа проміняла дитячий табір на плетіння маскувальних сіток для наших захисників. Від самого початку повномасштабної війни дівчина долучається до добровольчої діяльності та відповідально ставиться до своєї роботи.

Навесні Олександра разом з батьками переїхала на дачу в село Ровжі київської області та долучилася до місцевого об’єднання активістів, де її називають Бджілкою, маленькою та працьовитою.

Дівчина розповідає: «Спочатку я щодня займалася плетінням сіток, а вже через кілька днів – долучилася до благодійних ярмарків, які організовуються щосуботи для збору коштів на потреби ЗСУ. Разом з іншими активістами ми продаємо різні хендмейд витвори, предмети інтер’єру, зокрема, ключниці, ящики, малюнки, панно, підвіски, прикраси та обереги. Також ми продаємо лимонад, готуємо різну випічку, пиріжки, печиво і солодощі. Особисто я навчилася готувати авторські льодяники. Зазвичай, саме вони продаються швидше за все».

За словами Олександри, в перші тижні проведення ярмарків їм вдавалося отримати близько 1 000 гривень, а вже зараз – сума сягає 10 000 гривень.
Окрім того, що майже кожен день дівчина присвячує волонтерству, щовечора вона нарізає тканину для нових сіток та вивчає додаткові кулінарні рецепти.

Найулюбленішою частиною волонтерської діяльності активістка назвала саме плетіння сіток. Оскільки для неї – це особливий вид медитації, коли вплітаючи кожну нову стрічку можна подумки поділитися своєю енергією з військовими та побажати якнайшвидше перемогти.

Олександра переконана, що волонтерство – це не про вік, досвід, або навички. Це про любов до своєї країни. Яка вимірюється великим бажанням бути корисним в тилу, доки захисники боронять нас на передовій. 

Олтаржевська Ольга

https://www.facebook.com/oltarzhe 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты