Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278233"]
Материалы на украинском языке

Відкрийте для своєї дитини світ здорового харчування: презентація нової книги від дієтологів

0
Дієтологині Наталія Самойленко та Анна Бєлокоз презентують свою революційну книгу про дитяче харчування разом із ведучою Марічко

Дієтологині Наталія Самойленко та Анна Бєлокоз презентують свою революційну книгу про дитяче харчування разом із ведучою Марічкою Падалко.

Бажаєте, щоб ваша дитина була розумною, здоровою та щасливою? Навчіть її правильно харчуватися! Але як виховати ці навички здорового харчування без примусу та негативу? Про це говоритиме телеведуча й мама Марічка Падалко з відомими дієтологинями Наталією Самойленко та Анною Бєлокоз, які написали книжку “Виховання харчування: 10 кроків до здоров’я вашої дитини”. Видання вийшло друком у видавництві Yakaboo Publishing у березні цього року, та вже стало популярним серед українських батьків.

Презентація відбудеться онлайн – так до обговорення важливої теми зможуть долучитися численні мами, які зараз проживають з дітьми в інших країнах.


Трансляцію вестиме Марічка Падалко на власній сторінці в Instagram. Старт події – о 19.00 у неділю 30-го квітня.

Наталія Самойленко та Анна Бєлокоз – знані в Україні лікарки у сфері дієтології та ендокринології. Індивідуальний підхід є основою їхніх авторських персональних програм для дорослих та дітей із оздоровлення організму. На презентації вони розкажуть про найцікавіші інсайти з книги: як подолати «цукрову залежність» у малюків, якою має бути «здорова тарілка» у дітей різного віку, коли зайва вага у дітей – результат гормонального дисбалансу і як цьому зарадити, чи такий шкідливий фаст-фуд і що робити, коли треба організувати дитяче свято.

“Ми навчаємо своїх дітей суспільних норм та доброї поведінки, пояснюємо, чому потрібно гарно вчитися та бути чемними, стежимо, аби наша дитина була фізично активною та чистила зуби. Та чомусь забуваємо про одне з найважливіших умінь, яке ми зобов’язані прищепити своїм дітям. Здорові харчові звички. Адже правильне харчування у дитячому віці – це фундамент здоров’я та основа правильного розвитку дитини”, — кажуть авторки книжки.

Втім, головний фокус презентації буде на конкретних кейсах з практики лікарок: типових та зовсім непересічних, на прикладах харчового виховання власних дітей авторок та ведучої.

Цінною для глядачів буде інтерактивна частина презентації: уважні та дбайливі батьки зможуть поставити запитання експерткам про все, що стосується виховання навичок здорового харчування. Найактивніші глядачі візьмуть участь у розіграші книжки.

У презентації візьме участь також випускова редакторка видавництва Yakaboo Publishing Олена Пархомець, яка розповість про те, як створювалася книжка від ідеї до кольорового видання із дотепними ілюстраціями та купою додатків з іграми, корисними таблицями та графіками.

«Книжки у жанрі нонфікшн потребують особливо уважного ставлення до всього процесу їх створення. Робота над цією книжкою тривала майже рік, адже нам було дуже важливо запропонувати читачам матеріал, який буде науково обґрунтованим, але водночас не нудним. Також хотілося хоча б часткової залученості дітей, тож ми додали цікаві ігри та завдання, а саму книжки ілюстрували яскравими й веселими ілюстраціями Аліни Тищук. Гадаю, завдяки експертності авторок,  актуальності теми та ненудної реалізації матеріалу ми змогли створити потужний і навіть унікальний для нашого книжкового ринку продукт. Сподіваюся, книжка знайде усіх своїх читачів: і дорослих, і маленьких,» — коментує Олена Пархомець.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты