Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="256676"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Вчені розповіли, що допоможе уникнути важкої форми пневмонії при коронавірусі

Old date:
Current date: 2022.11.30
New date: 2020.10.21
0
Попри те, що пандемія коронавірусу в Китаї вже пройшла, місцеві вчені продовжують активно працювати, щоб повністю дослідити, зрозу

Попри те, що пандемія коронавірусу в Китаї вже пройшла, місцеві вчені продовжують активно працювати, щоб повністю дослідити, зрозуміти його принцип дії й знайти дієву вакцину.

коронавирус, лечение коронавируса, коронавирус в украине

Джерело: pixabay

Нещодавно китайські вчені прийшли до важливих висновків — існують ліки, які можуть допомогти уникнути важкої форми пневмонії при захворюванні COVID-19. Прийти до певних висновків допомогли дослідження, проведені з більш ніж 550 людьми, які перехворіли на коронавірус.

Завдяки дослідженням вчені змогли відстежити, як на перебіг коронавірусу впливають препарати арбідол, лопінавір, хлорохін і інтерферон-альфа. Важливо, що саме ці ліки давали пацієнтам, що страждають супутніми захворюваннями, такими як цукровий діабет і проблеми з серцево-судинною системою. Тим хто, до того ж має проблеми з тиском, давали для лікування інгібітори ACEI й ARB.

Після проведення всіх наукових експериментів стало зрозуміло, що противірусні препарати малоефективні в лікуванні COVID-19, а ось інгібітори ACEI й ARB допомагають уникнути важких форм пневмонії та ускладнень, які виникають при захворюванні на коронавірус.


коронавирус, лечение коронавируса, коронавирус в украине

Джерело: freepik

Дослідження показали, що серед тих, хто приймав ці інгібітори, з важкою формою пневмонії зіткнулися тільки 6,3%. А ось ускладнення від коронавірусу серед тих, хто приймав інші препарати, зафіксовані майже у 33% випадках. Поки що це попередні результати й більш точні дані можна буде отримати вже після проведення додаткових досліджень, але вже отримані відомості можуть стати справжнім проривом в питаннях лікування коронавірусу в усьому світі.

В Україні епідемія коронавірусу набирає свої оберти та пік захворюваності прогнозують у середині листопада. А поки влада закликає всіх бути свідомими, дотримуватися дистанції, носити маски в громадських місцях і не забувати мити й обробляти руки.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 1,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты