Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="234715"]
Материалы на украинском языке

Інфаркт: 5 симптомів, що вказують на хворобу

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2019.12.13
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
Інфаркт помолодшав. На жаль, це твердження настільки правдиве, що з подібною хворобою стикаються сотні тисяч молодих людей щорічно

Інфаркт помолодшав. На жаль, це твердження настільки правдиве, що з подібною хворобою стикаються сотні тисяч молодих людей щорічно. На щастя, це захворювання можна передбачити. А допоможуть в цьому 5 важливих симптомів, які ні в якому разі не можна ігнорувати.

інфаркт, симптоми інфаркту, симптоми хвороби серця

Джерело: unsplash

Набряк ніг

Так, такий симптом, на жаль, вказує на проблеми з серцем. А вся справа в тому, що при слабкій роботі серця, кров може закупорюватися в венах і артеріях, що викликає проблеми з нирками. В результаті — набряк не тільки ніг, але і рук і навіть обличчя.
Больові відчуття в області грудей

Багато хто знає: якщо ви відчуваєте різкі і сильні больові відчуття в грудях (немов поколювання), то потрібно скоріше бігти до лікаря. Однак, тупі і ниючі болі в грудній клітці не менш небезпечні. Якщо ж біль з грудної клітини «віддає» на ліву руку і щелепу — негайно звертайтеся до фахівців. Це явні ознаки інфаркту.

Нерегулярне серцебиття

Якщо в тиші ви чітко чуєте своє серцебиття (настільки воно гучне) або ж буквально відчуваєте, що серцеві ритми нерегулярні, то це може свідчити про проблеми з одним з клапанів. Занедбаність цієї проблеми незабаром може привести до інфаркту.


інфаркт, симптоми інфаркту, симптоми хвороби серця

Источник: unsplash

Втома і задишка

Звичайно, у кожного з нас бувають дні, коли найбільше бажання — прилягти і нічого не робити. Втома відчувається буквально кожною клітинкою, а мозок відмовляється міркувати. Але, якщо подібні реакції свого організму ви відчуваєте регулярно (а особливо якщо перебуваєте  в «розбитому» стані після вихідних або відпочинку), а також вас постійно переслідує задишка, то зверніться до фахівця. Можливо, ці симптоми вказують саме на інфаркт.


Проблеми з травленням

Нудота, запор, печія, проблеми з травленням — все це може свідчити про те, що ваше серце знаходиться не в найкращій формі. Неприємності з шлунком можуть виникати через погану циркуляцію крові в організмі. У будь-якому випадку краще проконсультуватися з фахівцем.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x