Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="237662"]
Материалы на украинском языке

Ім’я екс-принцеси Меган Маркл дала назву новому терміну у психології

Old date:
Current date: 2022.01.16
New date: 2020.01.30
0
Після приголомшливої новини про те, що принц Гаррі та його дружина, американська акторка, Меган Маркл вирішили відмовитися від усі

Після приголомшливої новини про те, що принц Гаррі та його дружина, американська акторка, Меган Маркл вирішили відмовитися від усіх почесних королівських титулів та переїхати жити до Канади, в мережі з’явися новий термін.

меган маркл, принц гаррі, меган маркл і принц гаррі, королівська родина

Источник: [email protected]

Меганмарклити, або, як це звучить в оригіналі, to Meghan Markle – це термін, який вперше на своїй сторінці в Twitter використав Раян Картер. Дослівно цей термін означає: цінувати своє психологічне здоров’я настільки,  щоб навіть відмовитися заради нього від великої кількості матеріальних благ та покинути насиджене місце.
Термін набрав шаленої популярності всього за кілька днів, а журналістка авторитетного видання The Guardian Попі Нур навіть присвятила новому віянню меганмарклення цілу статтю. У ній розповідається де та за яких умов доречно вживати цей вираз, а також дається його повне визначення, в залежності від ситуації, до якої він застосовується.

Відмеганмарклити можна абсолютно усе, що порушує ваш душевний комфорт та отруює ваше життя: надокучливих сусідів, безтактовних знайомих, нав’язливого залицяльника тощо.


меган маркл, принц гаррі, меган маркл і принц гаррі, королівська родина

Источник: [email protected]

Тож не дивуйтеся, якщо почуєте, що ваш друг вирішив відмеганмарклити набридлу роботу, або сестра відмеганмарклила хлопця, стосунки з яким вже давно стали токсичними.


Варто зауважити, що рішення молодшого онука королеви Єлизавети ІІ та його дружини частково скласти свої повноваження у якості членів королівської родини та отримати більше свободи викликало жваве обговорення в усьому світі. У зв’язку з цим з’явився ще один термін Megxita – по аналогії із Brexit. І якщо у другому випадку мова іде про вихід Великої Британії зі складу Євросоюзу, то в першому – про відділення сім’ї принца Гаррі та Меган Маркл від великої королівської родини.


Нагадаємо, усе почалося з того, що 9 січня Гаррі та Меган офіційно заявили про своє бажання скласти повноваження «старших» членів британської королівської родини, переїхати до Канади та почати працювати, аби стати фінансово незалежними.  А вже 13 січня стало відомо, що королева Єлизавета ІІ прийнла таке рішення свого онука і схвалила початок перехідного періоду, після якого Меган і Гаррі перестануть офіційно вважатися членами королівської родини. Також було повідомлено, що вони втратять усі пільги та фінансування, пов’язане з королівським статусом.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты
x