Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="267060"]
Новости

За чий рахунок живуть принц Гаррі та Меган Маркл

0
Стало відомо, що принц Чарльз "фінансував" Гаррі і Меган після Мегзіта, незважаючи на скарги герцогів. За словами офісу Чарльза,

Стало відомо, що принц Чарльз «фінансував» Гаррі і Меган після Мегзіта, незважаючи на скарги герцогів.

Принц Гаррі та Меган Маркл

За словами офісу Чарльза, принца Гаррі фінансував його батько, перераховуючи синові «значну суму» грошей навіть після Мегзіта незважаючи на те, що герцог Сассекський стверджував, що його сім’я «буквально позбавила його фінансової підтримки».

36-річний принц Гаррі поскаржився на раптову втрату підтримки в інтерв’ю Опрі Уїнфрі. За його словами, він зміг відрізати себе від королівської сім’ї тільки завдяки спадку його покійної матері — принцеси Діани.


Однак його батько, спадкоємець престолу, подарував Гаррі і його братові, принцу Вільяму, в минулому фінансовому році в цілому більше 6,25 мільйона доларів, згідно з аудиторської перевірки, проведеної офісом Чарльза.

Меган Маркл фото

instagram.com/sussexroyal

Хоча в записах не вказано, скільки саме отримали Гаррі та його сім’я, «істотна сума» була виділена для їх підтримки навіть після того, як герцоги відмовились від королівських обов’язків, повідомив британським ЗМІ представник Кларенс-Хаусу.

«Як ми всі пам’ятаємо, в січні 2020 року, коли герцог і герцогиня оголосили, що збираються покинути королівську сім’ю, герцог сказав, що вони будуть працювати над тим, щоб стати фінансово незалежними. Принц Уельський виділив значну суму для підтримки цього переходу»,

— зазначив прес-секретар Чарльза, позначивши, що фінансова допомога припинилася минулого літа.

Меган Маркл и принц Гарри

instagram.com/sussexroyal

Представник принца Чарльза зазначив, що рішення Гаррі і Меган стало величезним розчаруванням для сім’ї, але Чарльз все ж вирішив підтримувати їх фінансово, щоб допомогти здійснити переїзд.

«Їм вдалося стати фінансово незалежними»,

— зазначив представник, маючи на увазі великі угоди, які подружжя уклало з такими компаніями, як Netflix і Spotify.

Але герцоги завдали удару у відповідь, звинувативши Кларенс-Хаус в несправедливому впливі на фінанси шляхом «об’єднання двох різних часових рамок», — відповів BBC представник пари. Він же повідомив, що скарги Гаррі з інтерв’ю з Опрою Вінфрі стосувалися першої половини фінансового року, який починається в квітні. Втім, у Великобританії подібні заяви викликали галас:

королева и Меган Маркл

instagram.com/DukeandDuchessofCambridge

«Вони розуміють, наскільки зіпсованими і розпещеними вони здаються? Середньостатистична людина в Великобританії заробляє менше, ніж один відсоток від цього «подарунка. Вони усвідомлюють, наскільки невдячними звучать, коли приймають подібні заохочення, а потім принижують людину, який надав подарунок, кажучи, що він відрізав їх від сімейного бюджету? Вони не легковажні підлітки, а дорослі люди »

— задався розумним питанням журналіст видання Telegraph.

«Чесно кажучи, мені б було соромно жити за рахунок батьків в такому віці, навіть незважаючи на те, скільки мені доводилося б платити за охорону. Приходить час, і не коли вам 36 років, коли вам доводиться самим платити за свою власну вечерю «,

— додав журналіст, вказавши на те, наскільки зіпсованим, егоїстичним і віроломним виглядає принц Гаррі.

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты