Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="271906"]
Новости

Як виглядає донька принца Гаррі та Меган Маркл: різдвяне фото

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2021.12.24
0
Принц Гаррі та Меган Маркл оприлюднили свою різдвяну листівку та вперше показали доньку Лілібет. Напередодні різдвяних свят к

Принц Гаррі та Меган Маркл оприлюднили свою різдвяну листівку та вперше показали доньку Лілібет.

Донька принца Гаррі та Меган Маркл: різдвяне фото

Джерело: instagram.com/archewell_hm

Напередодні різдвяних свят королівські сім’ї зазвичай радують народ власними різдвяними листівками. Як правило, вони збираються родинами та роблять милі портрети. Хоча Гаррі та Меган відмовилися від офіційних королівських повноважень, традицію вони не порушили.
Так, напередодні в мережі з’явилася різдвяна листівка герцога та герцогині Сассекських, на якій вони позують разом із дітьми — дворічним сином Арчі та шестимісячною дочкою Лілібет. Фото викликало чимало обговорень, адже це вперше, коли подружжя перестало приховувати свою доньку. До цього Гаррі та Меган не показували її знімків.

Різдвяна листівка Меган Маркл та принца Гаррі 2021

Джерело: instagram.com/archewell_hm

Друга дитина в сім’ї Меган та Гаррі з’явилася після того, як вони відмовилися від королівських обов’язків та переїхали до США. Дівчинка, яку пара назвала Лілібет Діана Маунтбеттен-Віндзор, народилася 4 червня 2021 року в одній із клінік Каліфорнії. Перша частина імені була обрана на честь прабабці дівчинки, королеви Єлизавети II, яку в дитинстві називали Лілібет, а друга — на згадку про покійну бабусю, принцесу Діану.


«4 червня ми були благословенні появою на світ нашої дочки Лілі. Вона більше, ніж ми могли собі уявити, і ми вдячні за любов і молитви, які отримують з усього світу. Дякую вам за вашу незмінну доброту та підтримку в цей особливий час для нашої родини», — розповіли тоді нові батьки.

Меган не робила знімків після народження другої дитини. Вона вирішила тримати її подалі від сторонніх очей. Лише іноді герцогиня розповідала про дівчинку в інтерв’ю. Наприклад, на шоу Еллен Дедженерес вона зізналася, що у Лілібет вже ріжуться зубки. Деякі експерти навіть називають Маркл найдбайливішою мамою, оскільки вона оберігає дітей від пильної уваги громадськості.


Меган Маркл та принц Гаррі нові фото

Джерело: instagram.com/archewell_hm

Нагадаємо, раніше свою різдвяну листівку презентували принц Вільям та Кейт Міддлтон. На фото, зробленому під час подорожі до Йорданії, пара позує з трьома дітьми — восьмирічним принцом Джорджем, шестирічною принцесою Шарлоттою і трирічним принцом Луї.


Різдвяна листівка принца Вільяма та Кейт Міддлтон

Джерело: instagram.com/dukeandduchessofcambridge

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x