Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260610"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Дієтологи назвали 3 речовини, які допоможуть посилити імунітет

Old date:
Current date: 2022.05.23
New date: 2020.12.28
0
Американські вчені назвали три речовини, які сприяють зміцненню імунної системи. Дізнайтеся чим підживлювати своє здоров'я в пері

Американські вчені назвали три речовини, які сприяють зміцненню імунної системи. Дізнайтеся чим підживлювати своє здоров’я в період пандемії.

Чем укрепить иммунитет в период пандемии

Джерело: freepik

Фахівці давно прийшли до висновку, що перебіг коронавірусної хвороби багато в чому залежить від сили імунної відповіді організму на збудник. Імунітет формується шляхом правильного харчування з корисними для здоров’я вітамінами й мікроелементами, а також фізичної активності. Все це допомагає запускати необхідні процеси життєдіяльності в нашому тілі.
Чи можна посилити імунітет? Однозначно його можна укріпити, змінивши свій спосіб життя. Нове дослідження вчених тому підтвердження. Так, фахівці з Університету дієтології та харчування у Флориді виявили три речовини, які допомагають зміцнити здоров’я.

Особливу вагу медики рекомендують звернути на вітамін С, вітамін D і цинк.


витамин С, витамин D и цинк

Джерело: freepik

Спеціаліст зі здорового харчування Христина Паласіос вважає, що кожна речовина важлива для організму і виконує особливу функцію. Вітамін С бере участь у виробленні лейкоцитів, які потім ведуть боротьбу з інфекціями. Забезпечити себе необхідним елементом досить просто. Для цього необхідно включити у свій раціон наступні продукти:

  • журавлину,
  • лимон,
  • апельсини,
  • грейпфрут.

А ось вітамін D в зимовий час добути нелегко, оскільки рівень сонячного світла дуже низький. Кращим варіантом стануть харчові добавки або продукти з його змістом:


  • жирна риба,
  • молочні продукти,
  • гриби,
  • яйця.

За даними вчених, брак вітаміну D збільшує ризик гострого респіраторного захворювання при зараженні коронавірусом.


Как нехватка витамина D сказывается на иммунитете

Ждерело: freepik

Що стосується цинку, то він впливає на нейтралізацію процесів розмноження вірусів в організмі. Тому, чим нижче рівень речовини, тим більша ймовірність захворювання. Цинком багаті горіхи й насіннячка, нежирне червоне м’ясо (яловича печінка, яловичина) і морепродукти (устриці, краби, мідії). Включіть до свого щоденного меню ці продукти й будете здорові.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x