Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="248689"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

5 прихованих симптомів міоми матки, які повинні вас насторожити

Old date:
Current date: 2021.06.12
New date: 2020.06.10
0
Міома - це доброякісна пухлина, що виникає в м'язовому шарі матки. Статистика говорить про те, що найбільш часто це захворювання зус

Міома — це доброякісна пухлина, що виникає в м’язовому шарі матки. Статистика говорить про те, що найбільш часто це захворювання зустрічається у жінок у віці від 30 до 50 років.

миома матки

Джерело: Freepik

Медики наголошують на тому, що міома матки є найпоширенішим гінекологічним захворюванням на сьогодні, однак більшість жінок живуть з ним і навіть не здогадуються про це.

Досить часто жінки не помічають у себе або зовсім ігнорують симптоми міоми, яка із зовсім маленького розміру може перетворитися в пухлину розміром з невеликий кавун.

Пропонуємо дізнатися про найпоширеніші приховані симптоми міоми матки, які повинні насторожити та привести в кабінет гінеколога.

ЗАКРЕП ТА ЗДУТТЯ

Якщо у вас протягом тривалого часу виникають проблеми з запорами та здуттям живота, це привід насторожитися. Всупереч тому, що ці симптоми досить часто можна списати на незначні проблеми та збої в роботі організму, вони також можуть сигналізувати про зростання міоми, яка провокує розвиток компресії кишківника — стану, при якому виникають складнощі з перетравленням їжі.

миома матки

Джерело: Freepik

МІЖМЕНСТРУАЛЬНІ КРОВОТЕЧІ  

Попри те, що міжменструальні кровотечі, які виникають абсолютно спонтанно в середині циклу, є досить поширеним явищем, це вагомий привід звернутися до гінеколога. Медики стверджують, що досить часто міжменструальні кровотечі можуть бути симптомом міоми.

РЯСНІ МІСЯЧНІ

Також повинні насторожити нетипові для вас рясні місячні, які тривають понад сім днів. Вважається, що чим ближче міома розташована до порожнини матки, тим важчими, сильними, хворобливими та тривалими будуть місячні.

миома матки

Джерело: Freepik

БІЛЬ В ОБЛАСТІ ТАЗУ

Колючий та щемлячий біль в нижній частині живота — ще один симптом міоми. За даними фахівців, під час росту міоми у пацієнтки можуть з’явитися болі під час сексу та під час місячних. Також міома може стати причиною почуття тяжкості внизу живота.

ПРИСКОРЕНЕ СЕЧОВИПУСКАННЯ

Симптом міоми, який часто плутають з циститом, це прискорене, а іноді хворобливе сечовипускання. Річ у тому, що міома матки може чинити тиск на сечовий міхур, провокуючи розвиток симптомів, дуже схожих на цистит. Однак не варто ігнорувати ці ознаки та списувати їх на переохолодження, краще — відвідайте вашого гінеколога, щоб встановити причину.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: