Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="239136"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

5 ранніх симптомів слабоумства

Old date:
Current date: 2021.08.02
New date: 2020.02.25
0
На жаль, слабоумство, в різних формах його прояву, є однією з найпоширеніших хвороб старшого покоління. ВООЗ надає в своєму звіті ст

На жаль, слабоумство, в різних формах його прояву, є однією з найпоширеніших хвороб старшого покоління. ВООЗ надає в своєму звіті страшні цифри — за даними на 2019 рік у світі більше 47 мільйонів осіб живе зі слабоумством, а через десять років ця цифра збільшиться до 75 мільйонів. Дуже важливо вчасно розпізнати перші ознаки слабоумства у близької людини і вчасно надати їй необхідну першу допомогу. Фахівці впевнені: чим раніше будуть виявлені перші ознаки, тим більше шансів на позитивний результат.

слабоумство, симптоми слабоумства, симптоми

Джерело: unsplash

Проблеми з пам’яттю

Одна з головних причин, що вказує на наближення слабоумства — це проблеми з пам’яттю. Звичайно, певні зміни відбуваються із віком: пам’ять вже не така гарна як в молодості. Але, якщо погіршення пам’яті відбувається стрімко і доходить до таких масштабів, що людина іноді навіть не пам’ятає, як її звуть і де вона живе, то без допомоги фахівців не обійтися.

Перепади настрою

Ще один важливий дзвіночок — різкі зміни настрою. До того ж, як правило, зміни ці зі знаком мінус. Починає з’являється необгрунтована агресія, злість, нервові зриви, роздратованість з приводу і без. Все це вказує на прийдешні проблеми.

слабоумство, симптоми слабоумства, симптоми

Джерело unsplash

Порушення координації

Варто насторожитися, якщо раптом у когось із ваших близьких почалися проблеми з координацією. Наприклад, людина хоче попити чаю, але не може взяти в руки чашку або якщо ноги її в прямому сенсі слова не слухаються. Це прямий провісник недоумства.

Порушення звичних ритуалів

У кожної людини, так чи інакше, є певні ритуали, які вона виконує щодня, будь то чистка зубів, ранкова пробіжка або обов’язкова чашка ароматної кави за сніданком. Якщо людина раптом ні з того, ні з сього починає порушувати звичні їй ритуали або зовсім відмовляється від них, то варто задуматися і, можливо, звернутися до фахівця за додатковим обстеженням.

Проблеми з мисленням

Варто відзначити, що сильні зміни відбуваються і зі способом мислення людини. Якщо вона раптом перестала розуміти, про що фільм або що вона прочитала напередодні, не може виконати елементарні математичні обчислення без калькулятора чи навіть не може прочитати написане в газеті, то звернутися до фахівця необхідно негайно.

Але дуже важливо пам’ятати, що слабоумство проявляється у всіх індивідуально, так що важливо звертати увагу на близьких людей і помічати всі зміни, які відбуваються з ними.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: